udruga hrvatskih učitelja likovne kulture

Rezultati natječaja Tradicija i suvremenost 2017. – OSTALI IZLAGAČI

Objavljeno by on 27.04.2017.

POPIS OSTALIH OSTALIH IZLAGAČA:

 

  1. Andreja Repovečki, 6. razred

OŠ Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok

Učitelj: Željko Kropf

 

  1. Lovro Futvić, 8. razred

OŠ Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok

Učitelj: Željko Kropf

 

  1. Krunoslav Bivol, 5. razred

OŠ Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok

Učitelj: Željko Kropf

 

  1. Jan Lihtar, 8. razred

OŠ Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok

Učitelj: Željko Kropf

 

  1. Dominik Pažameta, 4. razred

OŠ Side Košutić Radoboj, Radoboj

Učiteljica: Martina Zaplatić

 

  1. Ivana Gerić, 4. razred

OŠ Side Košutić Radoboj, Radoboj

Učiteljica: Martina Zaplatić

 

  1. Simon Daszkowicz, 4. razred

OŠ Side Košutić Radoboj, Radoboj

Učiteljica: Martina Zaplatić

 

  1. Lana Balog, 5. razred

OŠ Donji Kraljevec, Donji Kraljevec

Učiteljica: Gabrijela Binder

 

  1. Lori Balent Crnčec, 7. razred

OŠ Donji Kraljevec, Donji Kraljevec

Učiteljica: Gabrijela Binder

 

  1. Josip Kovačić, 6. razred

OŠ Donji Kraljevec, Donji Kraljevec

Učiteljica: Gabrijela Binder

 

  1. Sven Martinović, 5. razred

OŠ „Vladimir Nazor“, Križevci

Učiteljica: Ana-Marija Smoljanec

 

  1. Lana Habijanec, 5. razred

OŠ „Vladimir Nazor“, Križevci

Učiteljica: Ana-Marija Smoljanec

 

  1. Luka Pavičić, 8. razred

OŠ „Vladimir Nazor“, Križevci

Učiteljica: Ana-Marija Smoljanec

 

  1. Karlo Piškorić, 7. razred

OŠ „Vladimir Nazor“, Križevci

Učiteljica: Ana-Marija Smoljanec

 

  1. Dejan Jakčin, 7. razred

OŠ „Vladimir Nazor“, Križevci

Učiteljica: Ana-Marija Smoljanec

 

  1. Maja Marovac, 7. razred

OŠ Vladimira Nazora, Pazin

Učiteljica: Gordana Štrucelj

 

  1. Niko Dagostin, 7. razred

OŠ Vladimira Nazora, Pazin

Učiteljica: Gordana Štrucelj

 

  1. Adrian Bratulić, 7. razred

OŠ Vladimira Nazora, Pazin

Učiteljica: Gordana Štrucelj

 

  1. Karin Ćorović, 7. razred

OŠ Vladimira Nazora, Pazin

Učiteljica: Gordana Štrucelj

 

20.Luka Petričević, 6. razred

OŠ Bartula Kašića Zadar, Zadar

Učiteljica: Emina Mijatović

 

  1. Nina Kožul, 6. razred

OŠ Bartula Kašića Zadar, Zadar

Učiteljica: Emina Mijatović

 

  1. Leona Ikač, 6. razred

OŠ Bartula Kašića Zadar, Zadar

Učiteljica: Emina Mijatović

 

  1. Ea Helena Koprivnjak Barišić, 6. razred

OŠ „Ljubo Babić“, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Katarina Krlin, 6. razred

OŠ „Ljubo Babić“, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Laura Beber, 6. razred

OŠ „Ljubo Babić“, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Petra Ikić, 5. razred

OŠ „Ljubo Babić“, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Jurica Škoc, 6. razred

OŠ „Ljubo Babić“, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Eva Brnabić, 5. razred

OŠ „Ljubo Babić“, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Lucija Pavelić, 8. razred

OŠ „Ljubo Babić“, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Karla Študir, 6. razred

OŠ „Ljubo Babić“, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Lara Prežgaj, 8. razred

OŠ „Ljubo Babić“, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Luka Kostelac, 8. razred

OŠ „Ljubo Babić“, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Rea Murgić, 7. razred

OŠ Prečko, Zagreb

Učiteljica: Zinka Brekalo

 

  1. Ivan Pavao Jelaš, 7. razred

OŠ Prečko, Zagreb

Učiteljica: Zinka Brekalo

 

  1. Anamarija Sučić, 7. razred

OŠ Prečko, Zagreb

Učiteljica: Zinka Brekalo

 

  1. Jura Verem, 6. razred

OŠ Dragutina Kušlana, Zagreb

Učiteljica: Branka Dubovac

 

  1. Dora Ivančić, 6. razred

OŠ Dragutina Kušlana, Zagreb

Učiteljica: Branka Dubovac

 

  1. Lana Malogorski, 6. razred

OŠ Dragutina Kušlana, Zagreb

Učiteljica: Branka Dubovac

 

  1. Luka Margetić, 6. razred

OŠ Dragutina Kušlana, Zagreb

Učiteljica: Branka Dubovac

 

  1. Vanja Turić, 8. razred

Oš oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić-Tomasović

 

  1. Ines Dajana Roso, 8. razred

Oš oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić-Tomasović

 

  1. Barbara Preni, 8. razred

Oš oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić-Tomasović

 

  1. Alessia Macri, 8. razred

Oš oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić-Tomasović

 

  1. Jere Gojak, 8. razred

Oš oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić-Tomasović

 

  1. Lovre Beroš, 6. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učitelj: Ante Grčić

 

  1. Roko Puharić, 6. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učitelj: Ante Grčić

 

  1. Nikol Manojlović, 7. razred

OŠ Trnsko, Zagreb

Učiteljica: Marela Kovačević Đukez i Petra Orbanić

 

  1. Ana Kovač, 5. razred

Centar za odgoj i obrazovanje „Ivan Štark“, Osijek

Učiteljica: Zorica Đuranić

 

  1. Ivona Miščević, odgojno-obrazovna skupina

Centar za odgoj i obrazovanje „Ivan Štark“, Osijek

Učiteljica: Zorica Đuranić

 

  1. Bruno Nikolić, 5. razred

OŠ Darda, Darda

Učiteljica: Nikolina Srđenović

 

  1. Erna Mihajlović, 6. razred

OŠ Darda, Darda

Učiteljica: Nikolina Srđenović

 

  1. Borna Vurm, 6. razred

OŠ Darda, Darda

Učiteljica: Nikolina Srđenović

 

  1. Leo Radosavljević, 5. razred

OŠ Darda, Darda

Učiteljica: Nikolina Srđenović

 

  1. Tamara Mudroch, 6. razred

OŠ Julija Benešića, Ilok

Učiteljica: Kristina Hrubik Karačić

 

  1. Ivana Bošnjak, 6. razred

OŠ Julija Benešića, Ilok

Učiteljica: Kristina Hrubik Karačić

 

  1. Barbara Paponja, 6. razred

OŠ Julija Benešića, Ilok

Učiteljica: Kristina Hrubik Karačić

 

  1. Ivano Knezović, 4. razred

OŠ Hvar, Hvar

Učiteljica: Katica Borak

 

  1. Andrea Jurić, 4. razred

OŠ Hvar, Hvar

Učiteljica: Katica Borak

 

  1. Emanuela Dražić, 4. razred

OŠ Hvar, Hvar

Učiteljica: Katica Borak

 

  1. Gabriel Karković, 4. razred

OŠ Hvar, Hvar

Učiteljica: Katica Borak

 

  1. Valentina Tudor, 4. razred

OŠ Hvar, Hvar

Učiteljica: Katica Borak

 

  1. Dorotea Birovčec, 5. razred

OŠ Augusta Šenoe, Osijek

Učitelj: Roko Idžojtić

 

  1. Martina Rupčić, 5. razred

OŠ dr. Jure Turića, Gospić

Učiteljica: Neda Čačić

 

  1. Ana Starčević, 8. razred

OŠ dr. Jure Turića, Gospić

Učiteljica: Neda Čačić

 

  1. Dina Šuper, 5. razred

OŠ dr. Jure Turića, Gospić

Učiteljica: Neda Čačić

 

  1. Milan Pavelić, 8. razred

Filip Butić, 8. razred

OŠ dr. Jure Turića, Gospić

Učiteljica: Neda Čačić

 

  1. Lorena Marijančević, 3. razred

OŠ Mare Švel-Gamiršek, Vrbanja

Učiteljica: Marina Kemenj

 

  1. Margita Ćosić, 4. razred

OŠ Mare Švel-Gamiršek, Vrbanja

Učiteljica: Josipa Brkić

 

  1. Emma Bravić, 3. razred

OŠ Mare Švel-Gamiršek, Vrbanja

Učiteljica: Marina Kemenj

 

  1. Lana Filipović, 6. razred

OŠ Domašinec, Dekanovec

Učiteljica: Gabrijela Binder

 

  1. Ema Mučić, 6. razred

OŠ Domašinec, Dekanovec

Učiteljica: Gabrijela Binder

 

  1. Dominik Mesarek, 6. razred

OŠ Domašinec, Dekanovec

Učiteljica: Gabrijela Binder

 

  1. Ana Marija Ovčar, 8. razred

OŠ Domašinec, Dekanovec

Učiteljica: Gabrijela Binder

 

  1. Ivona Selthofer, 5. razred

OŠ Frana Krste Frankopana Osijek, Osijek

Učiteljica: Sandra Marijanović

 

  1. Kristina Krajtner, 5. razred

OŠ Frana Krste Frankopana Osijek, Osijek

Učiteljica: Sandra Marijanović

 

  1. Ivona Pipunić, 5. razred

OŠ Frana Krste Frankopana Osijek, Osijek

Učiteljica: Sandra Marijanović

 

  1. Robert Major, 7. razred

OŠ „Milan Amruš“, Slavonski Brod

Učiteljica: Maja Stanić

 

  1. Ivan Pilipović, 8. razred

OŠ „Milan Amruš“, Slavonski Brod

Učiteljica: Maja Stanić

 

  1. Nera Čurić, 6. razred

OŠ „Milan Amruš“, Slavonski Brod

Učiteljica: Maja Stanić

 

  1. Antea Srhoj, 6. razred

OŠ Orebić, Orebić

Učiteljica: Mladenka Hazdovac

 

  1. Leona Bogoje, 6. razred

OŠ Orebić, Orebić

Učiteljica: Mladenka Hazdovac

 

  1. Marijana Brkić, 7. razred

OŠ Orebić, Orebić

Učiteljica: Mladenka Hazdovac

 

  1. Viktor Lončar, 5. razred

OŠ „Dr. Ivan Merz“, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Pavo Bratoš, 5. razred

OŠ „Dr. Ivan Merz“, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Ivan Tolić, 5. razred

OŠ „Dr. Ivan Merz“, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Marin Petković, 5. razred

OŠ „Dr. Ivan Merz“, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Ivan Semenčić, 5. razred

OŠ „Dr. Ivan Merz“, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Tara Jovičić, 6. razred
  2. OŠ Bjelovar, Bjelovar

Učitelj: Antun Ibriks

 

  1. Filip Šarić, 5. razred
  2. OŠ Bjelovar, Bjelovar

Učitelj: Antun Ibriks

 

  1. Lucija Barišić, 5. razred
  2. OŠ Bjelovar, Bjelovar

Učitelj: Antun Ibriks

 

  1. Tin Čanić, 7. razred
  2. I. OŠ Bjelovar, Bjelovar

Učitelj: Antun Ibriks

 

  1. Lara Čelig, 8. razred

OŠ Davorina Trstenjaka, Zagreb

Učiteljica: Zinka Brekalo

 

  1. Karla Mavričević, 7. razred

OŠ Davorina Trstenjaka, Zagreb

Učiteljica: Zinka Brekalo

 

  1. Iva Bagarić, 7. razred

OŠ Davorina Trstenjaka, Zagreb

Učiteljica: Zinka Brekalo

 

  1. Agnesa Gigolaj, 7. razred

OŠ Davorina Trstenjaka, Zagreb

Učiteljica: Zinka Brekalo

 

  1. Bea Krajnik, 5. razred

OŠ Malešnica, Zagreb

Učiteljica: Petra Budiselić Gržan

 

  1. Lorena Kanizsai, 6. razred

OŠ Malešnica, Zagreb

Učiteljica: Petra Budiselić Gržan

 

  1. Nola Čuljak, 6. razred

OŠ Malešnica, Zagreb

Učiteljica: Petra Budiselić Gržan

 

  1. Lana Grobenski, 8. razred

OŠ Franje Serta, Bednja

Učitelj: Danko Merin

 

  1. Ivan Tušek, 8. razred

OŠ Franje Serta, Bednja

Učitelj: Danko Merin

 

  1. Adam Mikičić, 5. razred

OŠ Vladimira Nazora, Feričanci

Učitelj: Josip Brandis

 

  1. Lea Jakobek, 5. razred

OŠ Vladimira Nazora, Feričanci

Učitelj: Josip Brandis

 

  1. Tin Liović, 6. razred

OŠ Vladimira Nazora, Feričanci

Učitelj: Josip Brandis

 

  1. Gabriela Nazor, 5. razred

OŠ „Mertojak“, Split

Učiteljica: Vera Andonov

 

  1. Fran Berišić, 5. razred

OŠ Mate Lovraka, Zagreb

Učiteljica: Bernadica Mažar

 

  1. Leonardo Kovačević, 7. razred

OŠ Mate Lovraka, Zagreb

Učiteljica: Bernadica Mažar

 

  1. Laura Matučec, 5. razred

OŠ Mate Lovraka, Zagreb

Učiteljica: Bernadica Mažar

 

  1. Andrija Adamović, 6. razred

OŠ Mate Lovraka, Zagreb

Učiteljica: Bernadica Mažar

 

  1. Mislav Klaić, 5. razred

OŠ Mate Lovraka, Zagreb

Učiteljica: Bernadica Mažar

 

  1. Lea Vuinac, 5. razred

OŠ Mate Lovraka, Zagreb

Učiteljica: Bernadica Mažar

 

  1. Kristijan Kuharec, 8. razred

Centar za odgoj i obrazovanje „Vinko Bek“, Zagreb

Učiteljica: Tanja Parlov

 

  1. Tatjana Kirčenkova, 3. razred

OŠ Marije Jurić Zagorke, Zagreb

Učiteljica: Dubravka Fiolić

 

  1. Darijo Prugovečki, 3. razred

OŠ Marije Jurić Zagorke, Zagreb

Učiteljica: Dubravka Fiolić

 

  1. Emilly Radevski, 3. razred

OŠ Marije Jurić Zagorke, Zagreb

Učiteljica: Dubravka Fiolić

 

  1. Bruno Hampovčan, 3. razred

OŠ Marije Jurić Zagorke, Zagreb

Učiteljica: Dubravka Fiolić

 

  1. Blaženka Abramović, 5. razred

OŠ Vladimira Nazora, Topusko

Učiteljica: Natalija Mijaljević

 

  1. Kenana Đogić, 8. razred

OŠ Vladimira Nazora, Topusko

Učiteljica: Natalija Mijaljević

 

  1. Ivana Kovačević, 6. razred

OŠ Vladimira Nazora, Topusko

Učiteljica: Natalija Mijaljević

 

  1. Matej Janeš, 5. razred

OŠ Jabukovac, Petrinja

Učiteljica: Natalija Mijaljević

 

  1. Ana Bušnja, 6. razred

OŠ Jure Kaštelana, Zagreb

Učiteljica: Gordana Petrović

 

  1. Filip Vadas, 8. razred

OŠ Draškovec, Prelog

Učiteljica: Gabrijela Binder

 

  1. Martina Sokač, 5. razred

OŠ Draškovec, Prelog

Učiteljica: Gabrijela Binder

 

  1. Tin Varga, 6. razred

OŠ Draškovec, Prelog

Učiteljica: Gabrijela Binder

 

  1. Simona Mihoci, 6. razred

OŠ Draškovec, Prelog

Učiteljica: Gabrijela Binder

 

  1. Fran Marđetko, 7. razred

OŠ Draškovec, Prelog

Učiteljica: Gabrijela Binder

 

  1. Petra Česi, 8. razred

OŠ Novi Marof, Novi Marof

Učiteljica: Ivana Gabričević

 

  1. Jan Gotal, 8. razred

OŠ Novi Marof, Novi Marof

Učiteljica: Ivana Gabričević

 

  1. Sara Markanović, 8. razred

OŠ Novi Marof, Novi Marof

Učiteljica: Ivana Gabričević

 

  1. Tina Mesić, 7. razred

OŠ Plitvička Jezera, Plitvička Jezera

Učiteljica: Iva Štefanac

 

  1. Dario Mikić, 5. razred

OŠ dr. Franje Tuđmana, Korenica

Učiteljica: Iva Štefanac

 

  1. Matilda Tunanović, 4. razred

OŠ „Silvije Strahimir Kranjčević“, Levanjska Varoš

Učiteljica: Gordana Sentkiralji

 

  1. Duje Špalj, 3. razred

OŠ Starigrad, Starigrad – Paklenica

Učiteljica: Ljiljana Jović

 

  1. Fani Čavić, 3. razred

OŠ Starigrad, Starigrad – Paklenica

Učiteljica: Ljiljana Jović

 

  1. Petra Metikoš, 4. razred

Ema Noemi Baletić, 4. razred

Chiara Ćelić, 4. razred

OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića, Zagreb

Učiteljica: Maja Osman

 

  1. Lucija Bičak-Radušević, 7. razred

OŠ Žitnja, Zagreb

Učitelj: Ante Vlašić

 

  1. Pavo Križan, 3. razred

OŠ „Ivan Filipović“ Velika Kopanica, Slavonski Brod

Učiteljica: Monika Kajić

 

  1. Vita Ramčić, 4. razred

OŠ – SE „Gelsi“, Rijeka

Učiteljica: Sofija Šegvić

 

  1. Petra Polić, 4. razred

OŠ – SE „Gelsi“, Rijeka

Učiteljica: Sofija Šegvić

 

  1. Amelie Pavin, 4. razred

OŠ „August Harambašić“, Donji Miholjac

Učiteljica: Mirela Ćosić

 

  1. Luka Mitrović, 5. razred

OŠ Biograd, Biograd

Učitelj: Goran Jeličić

 

  1. Paula Čirjak, 6. razred

OŠ Biograd, Biograd

Učitelj: Goran Jeličić

 

  1. Anđela Kulaš, 5. razred

OŠ Biograd, Biograd

Učitelj: Goran Jeličić

 

  1. Roko Lukšić, 5. razred

OŠ Biograd, Biograd

Učitelj: Goran Jeličić

 

  1. Mateo Rudić, 5. razred

OŠ Biograd, Biograd

Učitelj: Goran Jeličić

 

  1. Gordana Cvetnić, 7. razred

Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Podravsko sunce, Koprivnica

Učiteljica: Snežana Aleksić

 

  1. Igor Idrizi, 7. razred

Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Podravsko sunce, Koprivnica

Učiteljica: Snežana Aleksić

 

  1. Marko Ribić, 5. razred

OŠ dr. Franje Tuđmana Lički Osik, Lički Osik

Učiteljica: Antonija Kreković

 

  1. Alen Marojević, 5. razred

OŠ dr. Franje Tuđmana Lički Osik, Lički Osik

Učiteljica: Antonija Kreković

 

  1. Iva Kružić, 6. razred

OŠ Dubovac, Karlovac

Učiteljica: Aleksandra Škrtić

 

  1. Lana Kunštek, 6. razred

OŠ Antuna Mihanovića Petrovsko, Petrovsko

Učiteljica: Martina Zaplatić

 

  1. Ena Strabić, 6. razred

OŠ Antuna Mihanovića Petrovsko, Petrovsko

Učiteljica: Martina Zaplatić

 

  1. Tejana Hršak, 6. razred

OŠ Antuna Mihanovića Petrovsko, Petrovsko

Učiteljica: Martina Zaplatić

 

  1. Asja Bećirspahić, 3. razred

OŠ Trnovitički Popovac, Garešnica

Učitelj: Mustafa Bećirspahić

 

  1. David Levak, 5. razred

OŠ Čazma, Čazma

Učiteljica: Ivana Barišić Tomšić

 

  1. Tea Bencek, 6. razred

OŠ Čazma, Čazma

Učiteljica: Ivana Barišić Tomšić

 

  1. Dario Habijančić, 6. razred

OŠ Čazma, Čazma

Učiteljica: Ivana Barišić Tomšić

 

  1. Ivana Koprivnjak, 8. razred

OŠ Dalj, Dalj

Učiteljica: Slađana Zubić

 

  1. Klara Tuškan-Hepak, 5. razred

OŠ Antuna Mihanovića, Osijek

Učitelj: Roko Idžojtić

 

  1. Helena Guberac, 5. razred

OŠ Antuna Mihanovića, Osijek

Učitelj: Roko Idžojtić

 

  1. Nina Bilandžić, 5. razred

OŠ Antuna Mihanovića, Osijek

Učitelj: Roko Idžojtić

 

  1. Fran Jokić, 3. razred

OŠ Vladimira Nazora, Crikvenica

Učiteljica: Maja Lončarić

 

  1. Tara Mirković, 4. razred

OŠ Pećine, Rijeka

Učiteljica: Marijanka Križ

 

  1. Nika Šustić, 4. razred

OŠ Pećine, Rijeka

Učiteljica: Marijanka Križ

 

  1. Maro Alić, 4. razred

OŠ Pećine, Rijeka

Učiteljica: Marijanka Križ

 

  1. Ivan Starčević, 7. razred

OŠ dr. Ante Starčevića Pazarište, Klanac

Učiteljica: Antonija Kreković

 

  1. Ana Dasović, 3. razred

OŠ Perušić, Perušić

Učiteljica: Nikolina Orešković

 

  1. Helena Karić, 4. razred

OŠ Perušić, Perušić

Učiteljica: Nikolina Orešković

 

  1. Ivan Domazet, 5. razred

OŠ Perušić, Perušić

Učiteljica: Antonija Kreković

 

  1. Luka Čabraja, 3. razred

OŠ Luka, Sesvete

Učiteljica: Jasminka Pizzitola

 

  1. Neva Krehula, 3. razred

OŠ Luka, Sesvete

Učiteljica: Jasminka Pizzitola

 

  1. Hrvoje Havriluk, 3. razred

OŠ Luka, Sesvete

Učiteljica: Arijana Piškulić Marjanović

 

  1. Pavle Šalamun, 3. razred

OŠ Luka, Sesvete

Učiteljica: Arijana Piškulić Marjanović

 

  1. Matej Kenfelja, 3. razred

OŠ Luka, Sesvete

Učiteljica: Barbara Jajčanin

 

  1. Ivan Žižak, 8. razred

OŠ Sesvetska Sopnica, Sesvete

Učiteljica: Gabrijela Dominović

 

  1. Stella Gulić, 8. razred

OŠ Sesvetska Sopnica, Sesvete

Učiteljica: Gabrijela Dominović

 

  1. Anja Fumić, 4. razred

OŠ Ivana Gorana Kovačića Delnice, Delnice

Učiteljica: Ksenija Marincel

 

  1. Lana Štimac, 4. razred

OŠ Ivana Gorana Kovačića Delnice, Delnice

Učiteljica: Ksenija Marincel

 

  1. Dona Fridl, 8. razred

OŠ J. J. Strossmayera, Đurđenovac

Učiteljica: Nikolina Steinbrückner

 

  1. Mata Ugljanac, 6. razred

OŠ J. J. Strossmayera, Đurđenovac

Učiteljica: Nikolina Steinbrückner

 

  1. Tomislav Bunjevčević, 7. razred

OŠ Zrinskih i Frankopana, Otočac

Učiteljica: Katarina Medarić

 

  1. Gloria Požgaj, 5. razred

OŠ „Petar Zrinski“, Šenkovec

Učitelj: Josip Mihalković

 

  1. Dora Fažon, 3. razred

OŠ „Petar Zrinski“, Šenkovec

Učiteljica: Ladislava Šestak-Horvat

 

  1. Anja Višnić, 6. razred

OŠ „Petar Zrinski“, Šenkovec

Učitelj: Josip Mihalković

 

  1. Sara Kovačić, 5. razred

OŠ „Petar Zrinski“, Šenkovec

Učitelj: Josip Mihalković

 

  1. Antonia Vrtarić, 4. razred

OŠ Strahoninec, Čakovec

Učiteljica: Jadranka Škvorc

 

  1. David Šlezak, 4. razred

OŠ Strahoninec, Čakovec

Učiteljica: Jadranka Škvorc

 

  1. Ema Javornik, 3. razred

OŠ Viktorovac Sisak, Sisak

Učiteljica: Radojka Kozina

 

  1. Urša Kobal, 3. razred

OŠ Viktorovac Sisak, Sisak

Učiteljica: Radojka Kozina

 

  1. Lukas Drvodelić, 6. razred

OŠ Dragojle Jarnević, Karlovac

Učiteljica: Vladimira Ribić

 

  1. Dominik Latković, 5. razred

OŠ Dragojle Jarnević, Karlovac

Učiteljica: Vladimira Ribić

 

  1. Jure Roso, 5. razred

OŠ Trpanj, Trpanj

Učiteljica: Mladenka Hazdovac

 

  1. Petra Franković, 7. razred

OŠ Trpanj, Trpanj

Učiteljica: Mladenka Hazdovac

 

  1. Klara Culi, 6. razred

OŠ „Matija Gubec“, Jarmina

Učiteljica: Jadranka Letinić

 

  1. Dario Martinjak, 4. razred

OŠ Bedenica, Sv. Ivan Zelina

Učiteljica: Biserka Bedeković

 

  1. Noa Galešić, 3. razred

OŠ Sv. Filip i Jakov, Sv. Filip i Jakov

Učiteljica: Dražena Strpić

 

  1. Hana Vrankulj, 3. razred

OŠ Sv. Filip i Jakov, Sv. Filip i Jakov

Učiteljica: Dražena Strpić

 

  1. Antonija Vrbanić, 7. razred

OŠ Čeminac, Čeminac

Učiteljica: Nikolina Srđenović

 

  1. Borna Marković, 8. razred

OŠ Čeminac, Čeminac

Učiteljica: Nikolina Srđenović

 

  1. Doroteja Varga, 6. razred

OŠ Čeminac, Čeminac

Učiteljica: Nikolina Srđenović

 

  1. Ivan Ponjavić, 7. razred

OŠ Ivo Kozarčanin, Hrvatska Dubica

Učiteljica: Natalija Mijaljević

 

  1. Lucija Đurđević, 7. razred

OŠ Ivo Kozarčanin, Hrvatska Dubica

Učiteljica: Natalija Mijaljević

 

  1. Elena Kovačić, 5. razred

OŠ Nikole Andrića, Vukovar

Učiteljica: Valentina Grubačević

 

  1. Miloš Govedarović, 6. razred

OŠ Nikole Andrića, Vukovar

Učiteljica: Valentina Grubačević

 

  1. Monika Ferčec, 5. razred

OŠ Đurmanec, Đurmanec

Učiteljica: Marijana Džepina

 

  1. Leonarda Galović, 6. razred

OŠ Đurmanec, Đurmanec

Učiteljica: Marijana Džepina

 

  1. Leonardo Posilović, 5. razred

OŠ Đurmanec, Đurmanec

Učiteljica: Marijana Džepina

 

  1. Laura Smiljanec, 6. razred

OŠ Đurmanec, Đurmanec

Učiteljica: Marijana Džepina

 

  1. Branislav Janić, 7. razred

OŠ „Sunja“, Sunja

Učiteljica: Silvana Vodnica-Filičić

 

  1. Laura Pavlić, 3. razred

OŠ „Turnić“, Rijeka

Učiteljica: Ljiljana Golić

 

  1. Nirvana Kolar, 3. razred

OŠ „Turnić“, Rijeka

Učiteljica: Ljiljana Golić

 

  1. Sergej Karas, 8. razred

OŠ Blage Zadre, Vukovar

Učiteljica: Marija Mikulić-Bošnjak

 

  1. Lucija Vidaković, 5. razred

OŠ Blage Zadre, Vukovar

Učiteljica: Marija Mikulić-Bošnjak

 

  1. Ema Popović, 7. razred

Nika Marinić, 7. razred

OŠ Tituša Brezovačkog, Zagreb

Učiteljica: Dragica Antolović

 

  1. Marko Haralović, 8. razred

Matej Galić, 8. razred

OŠ Tituša Brezovačkog, Zagreb

Učiteljica: Dragica Antolović

 

  1. Joschua Nicoscia, 8. razred

OŠ Tituša Brezovačkog, Zagreb

Učiteljica: Dragica Antolović

 

  1. Reina Arwen Keranović, 8. razred

OŠ Tituša Brezovačkog, Zagreb

Učiteljica: Dragica Antolović

 

  1. Antea Vukobratović, 3. razred

OŠ Čučerje, PŠ Dankovec, Zagreb

Učiteljica: Ankica Bušić

 

  1. Elio Puc, 3. razred

OŠ Čučerje, PŠ Dankovec, Zagreb

Učiteljica: Ankica Bušić

 

  1. Ana Habjanec, 5. razred

OŠ Gornje Jesenje, Gornje Jesenje

Učiteljica: Martina Zaplatić

 

  1. Lorena Kišić, 5. razred

OŠ Gornje Jesenje, Gornje Jesenje

Učiteljica: Martina Zaplatić

 

  1. Anđela Skelin, 7. razred

OŠ Vidici, Šibenik

Učiteljica: Stela Čuturić

 

  1. Sara Kunica, 4. razred

OŠ Slano, Slano

Učiteljica: Nataša Pasković

 

  1. Vanessa Abramović, 5. razred

OŠ „Skakavac“, Skakavac

Učiteljica: Mirjana Vidović

 

  1. Nataša Bijelić, 7. razred

OŠ „Skakavac“, Skakavac

Učiteljica: Mirjana Vidović

 

  1. Lorena Udorović, 5. razred

OŠ „Skakavac“, Skakavac

Učiteljica: Mirjana Vidović

 

  1. Hana Solomun, 6. razred

OŠ Davorina Trstenjaka, Hrvatska Kostajnica

Učiteljica: Silvana Vodnica-Filičić

 

  1. Lana Delić, 5. razred

OŠ Augusta Šenoe, Zagreb

Učiteljica: Petra Ružić

 

  1. Lana Majhen, 3. razred

OŠ grofa Janka Draškovića, Klenovnik

Učiteljice: Božica Bunić, Iva Putar

 

  1. Andrea Sabo, 6. razred

OŠ Ane Katarine Zrinski, Retkovci

Učiteljica: Sanja Merc

 

  1. Gala Grgurač, 5. razred

OŠ Ivana Kukuljevića, Sisak

Učiteljica: Marija Zagorac

 

  1. Paola Krizmanić, 5. razred

OŠ Ivana Kukuljevića, Sisak

Učiteljica: Marija Zagorac

 

  1. Luka Miljević, 6. razred

OŠ Stjepana Antolovića Privlaka, Privlaka

Učiteljica: Sandra Turić

 

  1. Ana Cestarić, 8. razred

OŠ Glina, Glina

Učiteljica: Diana Cestarić

 

  1. Luna Košutić, 6. razred

OŠ Glina, Glina

Učiteljica: Diana Cestarić

 

  1. Mihael Sebić, 3. razred

OŠ Zrinskih Nuštar, PŠ Marinci, Nuštar

Učiteljica: Nevenka Škrabo

 

  1. Ante Šimunović, 4. razred

OŠ Zrinskih Nuštar, PŠ Marinci, Nuštar

Učiteljica: Marija Lesandrić

 

  1. Marijana Jelenić, 3. razred

OŠ Zrinskih Nuštar, PŠ Marinci, Nuštar

Učiteljica: Nevenka Škrabo

 

  1. Borna Zrnić, 6. razred

OŠ Ivana Zajca, Rijeka

Učiteljica: Lidija Pinterić

 

  1. Ivan Žuvić, 7. razred

OŠ Ivana Zajca, Rijeka

Učiteljica: Lidija Pinterić

 

  1. Mia Budim, 6. razred

OŠ Stari Jankovci 1, Stari Jankovci

Učiteljica: Sandra Turić

 

  1. Darko Đuričić, 6. razred

OŠ Stari Jankovci 1, Stari Jankovci

Učiteljica: Sandra Turić

 

  1. Ivan Marković, 6. razred

OŠ Stari Jankovci 1, Stari Jankovci

Učiteljica: Sandra Turić

 

  1. Arian Linić, 5. razred

OŠ „Jelenje – Dražice“, Dražice

Učiteljica: Marina Mataija

 

  1. Klara Stilinović Tušek

OŠ „Jelenje – Dražice“, Dražice

Učiteljica: Marina Mataija

 

  1. Maja Cerovec, 7. razred

OŠ Zvonimira Franka, Kutina

Učiteljica: Zvjezdana Mihalke

 

  1. Sofia Pelin, 5. razred

OŠ Zvonimira Franka, Kutina

Učiteljica: Zvjezdana Mihalke

 

  1. Lucija Kostelac, 5. razred

OŠ Zvonimira Franka, Kutina

Učiteljica: Zvjezdana Mihalke

 

  1. Tino Jurlin, 6. razred

OŠ Jurja Šižgorića, Šibenik

Učiteljica: Ivana Skroza

 

  1. Lana Mandić, 5. razred

OŠ Kraljice Jelene, Solin

Učiteljica: Ivana Hrgović

 

  1. Ivan Obranković, 4. razred

OŠ Ivane Brlić-Mažuranić, Prigorje Brdovečko

Učiteljica: Tajana Matulić Gregurić

 

  1. Ivan Tomašić, 4. razred

OŠ Ivane Brlić-Mažuranić, Prigorje Brdovečko

Učiteljica: Zvjezdana Žlebački Cukor

 

  1. Hrvoje Leskovar, 4. razred

OŠ Ivane Brlić-Mažuranić, Prigorje Brdovečko

Učiteljica: Zvjezdana Žlebački Cukor

 

  1. Gloria Majhen, 7. razred

OŠ Mursko Središće, Mursko Središće

Učiteljica: Biserka Hren

 

  1. Fran Vranić, 7. razred

OŠ Mursko Središće, Mursko Središće

Učiteljica: Biserka Hren

 

  1. Laura Kukovec, 4. razred

OŠ Mursko Središće, PŠ Paklenica, Mursko Središće

Učiteljica: Lidija Škvorc

 

  1. Helena Radić, 5. razred

OŠ „Brda“, Split

Učiteljica: Maja Majić

 

  1. Ivan Mrčela, 6. razred

OŠ „Brda“, Split

Učiteljica: Maja Majić

 

  1. Dalija Kos, 7. razred
  2. OŠ Bjelovar, Bjelovar

Učitelljica: Vlatka Ileković

 

  1. Matea Beljan, 7. razred
  2. OŠ Bjelovar, Bjelovar

Učitelljica: Vlatka Ileković

 

  1. Marko Mikec, 6. razred

OŠ Matije Gupca, Zagreb

Učiteljica: Ivana Devernay Cimić

 

  1. David Zadro, 6. razred

OŠ Matije Gupca, Zagreb

Učiteljica: Ivana Devernay Cimić

 

  1. Aleksander Priputen, 6. razred

OŠ Matije Gupca, Zagreb

Učiteljica: Ivana Devernay Cimić

 

  1. Rafaela Pogačić, 3. razred

OŠ Jordanovac, PŠ Kozjak, Zagreb

Učiteljica: Ana Opuvačić

 

  1. Fran Miočević, 3. razred

OŠ Jordanovac, PŠ Kozjak, Zagreb

Učiteljica: Ana Opuvačić

 

  1. Jana Gelo, 3. razred

OŠ Jordanovac, PŠ Kozjak, Zagreb

Učiteljica: Ana Opuvačić

 

  1. Matej Mašić, 3. razred

OŠ Jordanovac, PŠ Kozjak, Zagreb

Učiteljica: Ana Opuvačić

 

  1. Petra Petrovčić, 3. razred

OŠ Jordanovac, PŠ Kozjak, Zagreb

Učiteljica: Ana Opuvačić

 

  1. Greta Hrestak, 3. razred

OŠ Jordanovac, PŠ Kozjak, Zagreb

Učiteljica: Ana Opuvačić

 

  1. Ela Rukavec, 3. razred

OŠ Jordanovac, PŠ Kozjak, Zagreb

Učiteljica: Ana Opuvačić

 

  1. Danijela Bakić, 5. razred

OŠ „dr. Franjo Tuđman“, Šarengrad

Učiteljica: Kristina Hrubik Karačić

 

  1. Valentina Božinović, 7. razred

OŠ „dr. Franjo Tuđman“, Šarengrad

Učiteljica: Kristina Hrubik Karačić

 

  1. Aleksandar Noel Kučan, 5. razred

OŠ Jože Horvata Kotoriba, Kotoriba

Učiteljica: Barbara Salaj

 

  1. Dorotea Tilošanec, 3. razred

OŠ Jože Horvata Kotoriba, Kotoriba

Učiteljica: Adela Horvat

 

  1. Anabela Sabol, 8. razred

OŠ Jože Horvata Kotoriba, Kotoriba

Učiteljica: Barbara Salaj

 

  1. Matija Ljubić, 6. razred

OŠ Đure Prejca, Desinić

Učiteljica: Milka Vincetić

 

  1. Lea Beber, 6. razred

OŠ Đure Prejca, Desinić

Učiteljica: Milka Vincetić

 

  1. Karla Kundih, 6. razred

OŠ Đure Prejca, Desinić

Učiteljica: Milka Vincetić

 

  1. Lana Vondra, 6. razred

Češka OŠ Josipa Ružičke, Končanica

Učiteljica: Danuška Doležal-Balta

 

  1. Ana Lasta, 5. razred

Češka OŠ Josipa Ružičke, Končanica

Učiteljica: Danuška Doležal-Balta

 

  1. Ena Vrbetić, 5. razred

Češka OŠ Josipa Ružičke, Končanica

Učiteljica: Danuška Doležal-Balta

 

  1. Ema Mahovlić, 4. razred

OŠ Dore Pejačević Našice, Našice

Učiteljica: Marina Mihalj

 

  1. Nea Dakić, 4. razred

OŠ Dore Pejačević Našice, Našice

Učiteljica: Marina Mihalj

 

  1. Klara Sikora, 4. razred

OŠ Dore Pejačević Našice, Našice

Učiteljica: Marina Mihalj

 

  1. Klara Rigo, 4. razred

OŠ Dore Pejačević Našice, Našice

Učiteljica: Marina Mihalj

 

  1. Josip Sadrić, 7. razred

OŠ Mate Lovraka Županja, Županja

Učiteljica: Klara Matić-Benčik

 

  1. Tena Rošić, 5. razred

OŠ Mate Lovraka Županja, Županja

Učiteljica: Klara Matić-Benčik

 

  1. Ilija Krištić, 6. razred

OŠ Mate Lovraka Županja, Županja

Učiteljica: Klara Matić-Benčik

 

  1. Tena Dominković, 7. razred

OŠ „Ivan Goran Kovačić“ Štitar, Štitar

Učiteljica: Klara Matić-Benčik

 

  1. Marija Pušeljić, 7. razred

OŠ „Ivan Goran Kovačić“ Štitar, Štitar

Učiteljica: Klara Matić-Benčik

 

  1. Petra Škara, 5. razred

OŠ Vladimira Nazora Škabrnja, Škabrnja

Učiteljica: Senka Polegubić

 

  1. Roberto Kohne, 7. razred

OŠ Vladimira Nazora Škabrnja, Škabrnja

Učiteljica: Senka Polegubić

 

  1. Kaja Jankov, 3. razred

OŠ Petra Kružića Klis, Klis

Učiteljica: Željana Radić

 

  1. Duje Odža, 3. razred

OŠ Petra Kružića Klis, Klis

Učiteljica: Željana Radić

 

  1. Natali Tomšić, 7. razred

OŠ Ivane Brlić-Mažuranić, Virovitica

Učiteljica: Anja Brabec

 

  1. Karlo Pernar, 7. razred

OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića Senj, Senj

Učiteljica: Milena Cerović-Miklić

 

  1. Dorian Kreben, 3. razred

OŠ Sesvete, Sesvete

Učiteljica: Sanda Sabolić

 

  1. Marko Prwgip, 3. razred

OŠ Sesvete, Sesvete

Učiteljica: Sanda Sabolić

 

  1. Leonila Bošnjak, 3. razred

OŠ Sesvete, Sesvete

Učiteljica: Sanda Sabolić

 

  1. Riva Lukrecija Maršić, 3. razred

OŠ Sesvete, Sesvete

Učiteljica: Sanda Sabolić

 

  1. Klarisa Tupek, 3. razred

OŠ Sesvete, Sesvete

Učiteljica: Sanda Sabolić

 

  1. Lana Medić, 5. razred

OŠ Ive Andrića, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Roko Bodrožić, 6. razred

OŠ Ive Andrića, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Franko Grgić, 6. razred

OŠ Ive Andrića, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Lucija Ivić, 5. razred

OŠ Ive Andrića, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Katarina Bunjački, 7. razred

Centar za autizam, Zagreb

Učiteljica: Stanka Pinjuh

 

  1. Ante Buzar, odgojno-obrazovna skupina

Centar za autizam, Zagreb

Učiteljica: Stanka Pinjuh

 

  1. Christian Gerek, 8. razred

Centar za autizam, Zagreb

Učiteljica: Stanka Pinjuh

 

  1. Roko Pozaić, 5. razred

OŠ Ljubljanica, Zagreb

Učiteljica: Jasika Vuco Češnovar

 

  1. Ema Makar, 5. razred

OŠ Ljubljanica, Zagreb

Učiteljica: Jasika Vuco Češnovar

 

  1. Nikola Nodilo Zandomenigo, 4. razred

Lukas Štrumberger, 4. razred

OŠ Ljubljanica, Zagreb

Učiteljica: Jasika Vuco Češnovar

 

  1. Karla Pišović, 4. razred

Lara Steinbauer, 4. razred

Ema Bišćan, 4. razred

OŠ Ljubljanica, Zagreb

Učiteljica: Jasika Vuco Češnovar

 

Olivio Meriani Merlo, 5. razred

  1. O. Š. Edmondo de Amicis Buje, Buje

Učiteljica: Leonida Bernetič Zelenko

 

  1. Allison Coronica, 5. razred
  2. O. Š. Edmondo de Amicis Buje, Buje

Učiteljica: Leonida Bernetič Zelenko

 

  1. Boris Pranjić, 6. razred

OŠ Sikirevci, Sikirevci

Učiteljica: Marijana Kaurin

 

  1. Jure Pranjić, 6. razred

OŠ Sikirevci, Sikirevci

Učiteljica: Marijana Kaurin

 

  1. Valentina Svalina, 4. razred

OŠ Matije Petra Katančića, Valpovo

Učiteljica: Verica Jezdić

 

  1. Leon Rački, 4. razred

OŠ Ivanke Trohar, Fužine

Učiteljica: Mirjana Pribanić-Klanac

 

  1. Ivana Josipović, 6. razred

OŠ Gvozd, Gvozd

Učiteljica: Mirjana Vidović

 

  1. Lilla Virag, 5. razred

OŠ Draž, PŠ Batina, Draž

Učiteljica: Valentina Grubačević

 

  1. Ana Jednašić, 5. razred

OŠ Draž, Draž

Učiteljica: Valentina Grubačević

 

  1. Magdalena Turčinov, 6. razred

OŠ Murterski škoji, Murter

Učiteljica: Ivana Skroza

 

  1. Laura Antolčić, 8. razred

OŠ Vukovina, Vukovina

Učiteljica: Božica Rebić

 

  1. Mira Trgovac, 7. razred

OŠ Vukovina, Vukovina

Učiteljica: Božica Rebić

 

  1. Petra Belošević, 8. razred

OŠ Frana Galovića, Zagreb

Učiteljica: Mirta Savani Profeta

 

  1. Marija Grujić, 7. razred

OŠ Borovje, Zagreb

Učiteljica: Marija Barlek

 

  1. Nina Marković, 7. razred

OŠ Borovje, Zagreb

Učiteljica: Marija Barlek

 

  1. Mihael Grgurić, 7. razred

OŠ Borovje, Zagreb

Učiteljica: Marija Barlek

 

  1. Rafaela Šošić, 6. razred

OŠ dr. Franje Tuđmana, Brela

Učitelj: Mate Škrabić

 

  1. Ivana Zubak, 8. razred

OŠ Jelkovec, Sesvete

Učiteljica: Ivana Popovac Hristov

 

  1. Laura Todorović, 8. razred

OŠ Jelkovec, Sesvete

Učiteljica: Ivana Popovac Hristov

 

  1. Leon Milašević, 5. razred

OŠ „Vjekoslav Klaić“, Garčin

Učiteljica: Josipa Čeliković

 

  1. Antonio Živčić, 8. razred

Centar za odgoj i obrazovanje djece i mladeži, Karlovac

Učiteljica: Biserka Kenfelj

 

  1. Ana Živčić, 8. razred

Centar za odgoj i obrazovanje djece i mladeži, Karlovac

Učiteljica: Biserka Kenfelj

 

  1. Tin Žalig, 7. razred

OŠ „Ivan Benković“, Dugo Selo

Učiteljica: Martina Gracin

 

  1. Kristijan Bagarić, 8. razred

OŠ „Ivan Benković“, Dugo Selo

Učiteljica: Martina Gracin

 

  1. Dominik Glasnović, 8. razred

OŠ „Ivan Benković“, Dugo Selo

Učiteljica: Martina Gracin

 

  1. Tea Šolić, 6. razred

OŠ „Braća Seljan“, Karlovac

Učiteljica: Vladimira Ribić

 

  1. Alma Mrčelja, 6. razred

OŠ „Braća Seljan“, Karlovac

Učiteljica: Vladimira Ribić

 

  1. Denis Totić, 5. razred

OŠ Bedekovčina, Bedekovčina

Učiteljica: Ljiljana Cvetko

 

  1. Ivan Skuliber, 5. razred

OŠ Bedekovčina, Bedekovčina

Učiteljica: Ljiljana Cvetko

 

  1. Jelena Pozaić, 7. razred

OŠ Bedekovčina, Bedekovčina

Učiteljica: Ljiljana Cvetko

 

  1. Tea Kekez, 6. razred

OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo

Učiteljica: Anita Mihaljević

 

  1. Lana Parobek, 5. razred

OŠ Ivana Gorana Kovačića, Staro Petrovo Selo

Učiteljica: Anita Mihaljević

 

  1. Adna Burzić, 5. razred

OŠ Lovre pl. Matačića, Zagreb

Učiteljica: Marija Barlek

 

  1. Luka Marušić Smajić, 6. razred

OŠ Lovre pl. Matačića, Zagreb

Učiteljica: Marija Barlek

 

  1. Luce Granić, 7. razred

OŠ Bariše Granića-Meštra, Baška Voda

Učitelj: Mate Škrabić

 

  1. Nika Lazar, 8. razred

OŠ Bilje, Bilje

Učiteljica: Dubravka Kolčić Drlje

 

  1. Mirjam Lustig, 8. razred

OŠ Bilje, Bilje

Učiteljica: Dubravka Kolčić Drlje

 

  1. Amanda Bažant, 5. razred

Češka OŠ J. A. Komenskog, Daruvar

Učiteljica: Danuška Doležal-Balta

 

  1. Teofil Smola, 5. razred

Češka OŠ J. A. Komenskog, Daruvar

Učiteljica: Danuška Doležal-Balta

 

  1. Bartol Mlinac, 4. razred

OŠ Brod Moravice, Brod Moravice

Učiteljica: Erna Šnajdar

 

  1. Ema Bereš, 5. razred

OŠ Velika Pisanica, Velika Pisanica

Učiteljica: Anita Res

 

  1. Marko Antonio Hadžija, 5. razred

OŠ Velika Pisanica, Velika Pisanica

Učiteljica: Anita Res

 

  1. Katarina Jašarov, 8. razred

OŠ Mate Lovraka, Veliki Grđevac

Učiteljica: Anita Res

 

  1. Dora Šimek, 8. razred

OŠ Mate Lovraka, Veliki Grđevac

Učiteljica: Anita Res

 

  1. Karmen Budanović, 5. razred

OŠ Sv. Filip i Jakov, Sv. Filip i Jakov

Učiteljica: Sunčica Ivin-Mikulić

 

  1. Petra Batur, 5. razred

OŠ Sv. Filip i Jakov, Sv. Filip i Jakov

Učiteljica: Sunčica Ivin-Mikulić

 

  1. Marta Smokrović, 7. razred

OŠ Galovac, PŠ Gorica, Gorica

Učiteljica: Ankica Kovačić

 

  1. Bojan Bajuković, 6. razred

OŠ Poliklinike SUVAG, Zagreb

Učiteljica: Gordana Košćec Bosfield

 

  1. Patricija Tonković, 6. razred

OŠ Poliklinike SUVAG, Zagreb

Učiteljica: Gordana Košćec Bosfield

 

  1. Ana Šimunić, 5. razred

OŠ Zlatar Bistrica, Zlatar Bistrica

Učitelj: Alen Matijašević

 

  1. Elena Osredečki, 4. razred

OŠ Gornje Vrapče, Zagreb

Učiteljica: Andrea Škribulja Horvat

 

  1. Jana Kapusta, 4. razred

OŠ Gornje Vrapče, Zagreb

Učiteljica: Andrea Škribulja Horvat

 

  1. Sabina Buljubašić, 4. razred

OŠ Ivana Batelića Raša, Raša

Učiteljica: Sonja Škalamera Novak

 

  1. Nikolina Korša, 8. razred

OŠ Ivana Batelića Raša, Raša

Učiteljica: Sonja Škalamera Novak

 

  1. Diego Merlin, 3. razred

OŠ Ivana Batelića Raša, Raša

Učiteljica: Sonja Škalamera Novak

 

  1. Savanna Lončarić, 5. razred

OŠ Kajzerica, Zagreb

Učiteljica: Nina Brkić

 

  1. Marko Šmulja, 5. razred

OŠ Kajzerica, Zagreb

Učiteljica: Nina Brkić

 

  1. Vito Karlo Fadini, 5. razred

OŠ Kajzerica, Zagreb

Učiteljica: Nina Brkić

 

  1. Roko Vukaljević, 5. razred

OŠ Kajzerica, Zagreb

Učiteljica: Nina Brkić

 

  1. Danijela Popović, 7. razred

OŠ Frana Krste Frankopana, Zagreb

Učiteljica: Vesna Pokas

 

  1. Nikola Bulajić, 5. razred

OŠ Frana Krste Frankopana, Zagreb

Učiteljica: Vesna Pokas

 

  1. Tin Mutak, 6. razred

OŠ Frana Krste Frankopana, Zagreb

Učiteljica: Vesna Pokas

 

  1. Leonie Lucić, 7. razred

OŠ Frana Krste Frankopana, Zagreb

Učiteljica: Vesna Pokas

 

  1. Tom Kajtazi, 6. razred

OŠ Frana Krste Frankopana, Zagreb

Učiteljica: Vesna Pokas

 

  1. Matija Špoljarić, 6. razred

OŠ Frana Krste Frankopana, Zagreb

Učiteljica: Vesna Pokas

 

  1. Patrik Đopar, 6. razred

OŠ Frana Krste Frankopana, Zagreb

Učiteljica: Vesna Pokas

 

  1. Almir Bajrić, 5. razred

OŠ Frana Krste Frankopana, Zagreb

Učiteljica: Vesna Pokas

 

  1. Dejan Lalić, 8. razred

OŠ Suhopolje, Suhopolje

Učiteljica: Andreja Glazer

 

  1. Josip Bijelić, 8. razred

OŠ Suhopolje, Suhopolje

Učiteljica: Andreja Glazer

 

  1. Iva Nater, 8. razred

OŠ Suhopolje, Suhopolje

Učiteljica: Andreja Glazer

 

  1. Anja Filipović, 8. razred

OŠ Suhopolje, Suhopolje

Učiteljica: Andreja Glazer

 

  1. Dora Hrkec, 6. razred

OŠ Bogumila Tonija, Samobor

Učiteljica: Nevenka Miklenić

 

  1. Petar Vujica, 6. razred

OŠ Bogumila Tonija, Samobor

Učiteljica: Nevenka Miklenić

 

  1. Jakov Uzelac, 8. razred

OŠ Bogumila Tonija, Samobor

Učiteljica: Ružica Barbarić Librić

 

  1. Luka Ilić, 8. razred

OŠ Bogumila Tonija, Samobor

Učiteljica: Ružica Barbarić Librić

 

  1. Gabrijela Nazor, 5. razred

OŠ „Mertojak“, Split

Učiteljica: Vera Andonov

 

  1. Marin Jurenić, 4. razred

OŠ Eugena Kvaternika, Velika Gorica

Učiteljica: Marina Mužek

 

  1. Iva Pavletić, 4. razred

OŠ Eugena Kvaternika, Velika Gorica

Učiteljica: Marina Mužek

 

  1. Ema Vuković, 4. razred

OŠ Eugena Kvaternika, Velika Gorica

Učiteljica: Marina Mužek

 

  1. Matej Kristijan Koščević, 6. razred

OŠ Svete Ane u Osijeku, Osijek

Učiteljica: Nevenka Mudri Mušanić

 

  1. Patrick Stradiotti, 5. razred

OŠ Svete Ane u Osijeku, Osijek

Učiteljica: Nevenka Mudri Mušanić

 

  1. Nina Mađaš, 6. razred

OŠ Svete Ane u Osijeku, Osijek

Učiteljica: Nevenka Mudri Mušanić

 

  1. Tena Zoretić, 5. razred

OŠ Franje Krežme, Osijek

Učiteljica: Nevenka Mudri Mušanić

 

  1. Laura Hana Jaić, 5. razred

OŠ Franje Krežme, Osijek

Učiteljica: Nevenka Mudri Mušanić

 

  1. Natan Sužnjević

Centar za rehabilitaciju Komarevo, Gornje Komarevo

Učiteljica: Marijana Petrović Mikulić

 

  1. Božidar Gusić

Centar za rehabilitaciju Komarevo, Gornje Komarevo

Učiteljica: Marijana Petrović Mikulić

 

  1. Ilija Marošević

Centar za rehabilitaciju Komarevo, Gornje Komarevo

Učiteljica: Marijana Petrović Mikulić

 

  1. Borna Musulin, 4. razred

OŠ Opuzen, Opuzen

Učiteljica: Ivana Bašić

 

  1. Elena Lipinčić, 5. razred

OŠ Ivana Meštrovića Drenovci, Drenovci

Učiteljica: Ana Uzelac

 

  1. Ana Dogančić, 5. razred

OŠ Ivana Meštrovića Drenovci, Drenovci

Učiteljica: Ana Uzelac

 

  1. Lucija Jović, 4. razred

OŠ Zadarski otoci, Zadar

Učiteljica: Željka Diklan

 

  1. Tea Longin, 6. razred

OŠ Zadarski otoci, Zadar

Učiteljica: Sunčica Ivin-Mikulić

 

  1. Danijela Krstičević, 4. razred

OŠ Zadarski otoci, Zadar

Učiteljica: Željka Diklan

 

  1. Karla Trstenjak, 8. razred
  2. Dario Sučec, 8. razred

OŠ Jakovlje, Jakovlje

Učiteljica: Ivana Mikić

 

  1. Lana Lešnjak, 8. razred

Paola Štirjan, 8. razred

OŠ Jakovlje, Jakovlje

Učiteljica: Ivana Mikić

 

  1. Karlo Jačmenjak, 8. razred

OŠ Sidonije Rubido-Erdӧdy, Gornja Rijeka

Učitelj: Petar Ljubičić

 

  1. Anamarija Biuk, 4. razred

OŠ Bijaći, Kaštel Novi

Učiteljica: Terezija Zokić

 

  1. Leona Barišić, 8. razred

OŠ Vjekoslava Paraća, Solin

Učiteljica: Sanja Mirošević

 

  1. Julia Jurić, 7. razred

OŠ Vjekoslava Paraća, Solin

Učiteljica: Sanja Mirošević

 

  1. Roko Martinčić, 6. razred

OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac

Učitelj: Zoran Vidaković

 

  1. Petar Seleš, 6. razred

OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac

Učitelj: Zoran Vidaković

 

  1. Laura Čeko, 6. razred

OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac

Učitelj: Zoran Vidaković

 

  1. Josip Pejaković, 7. razred

OŠ „Gradište“, Gradište

Učiteljica: Ana Uzelac

 

  1. Nikolina Batarilović, 8. razred

OŠ „Gradište“, Gradište

Učiteljica: Ana Uzelac

 

  1. Kristina Valentić, 6. razred

OŠ Markovac Vrbova, Vrbova

Učiteljica: Anita Mihaljević

 

  1. Marijana Paranos, 5. razred

OŠ „Josip Kozarac“, Josipovac Punitovački

Učitelj: Josip Brandis

 

  1. Karolina Kukučka, 8. razred

OŠ „Josip Kozarac“, Josipovac Punitovački

Učitelj: Josip Brandis

 

  1. Antonia Kristek, 5. razred

OŠ „Josip Kozarac“, Josipovac Punitovački

Učitelj: Josip Brandis

 

  1. Eugen Baroka, 5. razred

OŠ Zmajevac, Zmajevac

Učiteljica: Julianna Kosić

 

  1. Georgina Erdelj, 8. razred

OŠ Zmajevac, PŠ Novi Bezdan, Zmajevac

Učiteljica: Julianna Kosić

 

  1. Tomislav Kaič, 5. razred

OŠ Zmajevac, Zmajevac

Učiteljica: Julianna Kosić

 

  1. Ivan Tretinjak, 6. razred

OŠ Veliko Trgovišće, Veliko Trgovišće

Učiteljica: Mia Papeš

 

  1. Luka Durević, 6. razred

OŠ Stubičke Toplice, Stubičke Toplice

Učiteljica: Mia Papeš

 

  1. Niko Koprivnjak, 6. razred

OŠ Stubičke Toplice, Stubičke Toplice

Učiteljica: Mia Papeš

 

  1. Ivan Daničić-Kačić, 7. razred

OŠ „Kuna“, Kuna

Učiteljica: Mladenka Hazdovec

 

  1. Kiara Knežević, 4. razred

OŠ Šestine, Zagreb

Učiteljica: Snježana Grubišić

 

  1. Iva Bilić-Prcić, 4. razred

OŠ Šestine, Zagreb

Učiteljica: Snježana Grubišić

 

  1. Patrik Prugovečki, 7. razred

OŠ Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi

Učiteljica: Dubravka Kolčić Drlje

 

  1. Ana Poldrugovac, 5. razred

OŠ Matije Vlačića, Labin

Učiteljica: Adolgisa Škopac

 

  1. Mia Škopac, 5. razred

OŠ Matije Vlačića, Labin

Učiteljica: Adolgisa Škopac

 

  1. Mateo Pužar, 5. razred

OŠ „Vitomir Širola-Pajo“, Nedešćina

Učiteljica: Adolgisa Škopac

 

  1. Moira Murić, 7. razred

OŠ „Vitomir Širola-Pajo“, Nedešćina

Učiteljica: Adolgisa Škopac

 

  1. Riko Franković, 5. razred

OŠ „Vitomir Širola-Pajo“, Nedešćina

Učiteljica: Adolgisa Škopac

 

  1. Sara Sečan, 4. razred

OŠ Tomaša Goričanca, Mala Subotica

Učiteljica: Nada Črep

 

  1. Karla Molnar, 5. razred

OŠ Dragutina Tadijanovića, Vukovar

Učiteljica: Drenka Mayer

 

  1. Dorijan Pavlović, 5. razred

OŠ Dragutina Tadijanovića, Vukovar

Učiteljica: Drenka Mayer

 

  1. Kristina Gužvić, 7. razred

OŠ Dragutina Tadijanovića, Vukovar

Učiteljica: Drenka Mayer

 

  1. Zara Sabalić, 7. razred

OŠ Čavle, Čavle

Učiteljica: Barbara Brnelić

 

  1. Teo Baffo, 7. razred

OŠ Čavle, Čavle

Učiteljica: Barbara Brnelić

 

  1. Anika Bošković, 4. razred

OŠ Marčana, Marčana

Učiteljica: Sanja Bulić

 

  1. Helena Culić, 8. razred

OŠ A. G. Matoša, Tovarnik

Učiteljica: Snježana Đekić

 

  1. Lana Paulić, 8. razred

OŠ Grabrik, Karlovac

Učiteljica: Ivana Maradin

 

  1. Larisa Frlan, 8. razred

OŠ „Milan Brozović“, Kastav

Učiteljica: Maja Šikić

 

  1. Lucija Erstić, 5. razred

OŠ „Milan Brozović“, Kastav

Učiteljica: Maja Šikić

 

  1. Petra Škomrlj, 6. razred

OŠ don Lovre Katića, Solin

Učiteljica: Ljubinka Grujin Vuletić

 

  1. Ella Kotarac, 7. razred

OŠ don Lovre Katića, Solin

Učiteljica: Ljubinka Grujin Vuletić

 

  1. Ema Kalaica, 3. razred

OŠ Bartola Kašića Vinkovci, Vinkovci

Učiteljica: Zvjezdana Kelava

 

  1. Nika Jukić, 3. razred

OŠ Bartola Kašića Vinkovci, Vinkovci

Učiteljica: Marijana Filipović

 

  1. Lucija Lenić, 3. razred

OŠ Mate Lovraka Kutina, Kutina

Učiteljica: Lidija Veliki-Vukas

 

  1. Matija Bodiš, 5. razred

OŠ Mate Lovraka Kutina, Kutina

Učiteljica: Lidija Veliki-Vukas

 

  1. Željko Obradović, 6. razred

OŠ Stoja, Pula

Učiteljica: Nada Žunec

 

  1. Lukas Stomilović, 6. razred

OŠ Stoja, Pula

Učiteljica: Nada Žunec

 

  1. Karlo Cicnjak, 5. razred

OŠ Mače, Mače

Učiteljica: Ljiljana Cvetko

 

  1. Tomislav Košić, 5. razred

OŠ Mače, Mače

Učiteljica: Ljiljana Cvetko

 

  1. Sonja Baričević, 5. razred

OŠ „Rikard Katalinić Jeretov“, Opatija

Učiteljica: Suzana Ravaršan

 

  1. Marijana Sivć, 8. razred

OŠ Jurja Dobrile, Rovinj

Učiteljica: Arijana Dobrila Barbaro

 

  1. Ivan Gržević, 6. razred

OŠ Jurja Dobrile, Rovinj

Učiteljica: Arijana Dobrila Barbaro

 

  1. Izvor Pajić Čubelić, 4. razred

OŠ Marina Držića, Zagreb

Učiteljica: Zrinka Budimir

 

  1. Nika Plavčić, 4. razred

OŠ Marina Držića, Zagreb

Učiteljica: Zrinka Budimir

 

  1. Tereza Matika, 3. razred

OŠ Vladimira Gortana, Žminj

Učiteljica: Suzena Deltin

 

  1. Maša Kosanović, 7. razred

OŠ „Monte Zaro” Pula, Pula

Učiteljica: Rosana Zupičić Smoković

 

  1. Mirijam Golik, 7. razred

OŠ Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko, PŠ Nikole Tesle, Moravice

Učitelj: Darko Dožaić

 

  1. Anamarija Lesac, 7. razred

OŠ Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko, PŠ I. G. Kovačića, Severin na Kupi

Učitelj: Darko Dožaić

 

  1. Ivan Rukavina, 3. razred

III. OŠ Bjelovar, Bjelovar

Učiteljica: Mira-Ankica Klarić

 

  1. Ema Krnjov, 4. razred

III. OŠ Bjelovar, Bjelovar

Učiteljica: Bojana Matenda

 

  1. Nikka Brajković, 8. razred

OŠ Vladimira Nazora, Rovinj

Učiteljica: Tanja Ranić Rovis

 

  1. Rudi Ivančić, 5. razred

OŠ Vladimira Nazora, Rovinj

Učiteljica: Tanja Ranić Rovis

 

  1. Petra Bulović, 6. razred

OŠ J. A. Ćolnića Đakovo, Đakovo

Učiteljica: Dajana Karas

 

  1. Rahela Đurić, 5. razred
  2. OŠ Bjelovar, Bjelovar

Učiteljica: Dijana Pertunaj

 

  1. Sara Gregurić, 6. razred
  2. OŠ Bjelovar, Bjelovar

Učiteljica: Dijana Pertunaj

 

  1. Mateo Conjar, 5. razred

OŠ „Ivana Brlić-Mažuranić“, Slavonski Brod

Učiteljica: Ivana Krešić

 

  1. Iva Španović, 7. razred

OŠ Viktorovac, Sisak

Učiteljica: Irina Đurić

 

  1. Mia Maurović, 8. razred

OŠ „Antun Mihanović“, Slavonski Brod

Učiteljica: Jelena Kovre

 

  1. Patricija Cirkvenec, 8. razred

OŠ „Braća Radić“, Koprivnica

Učiteljica: Kristina Vuković

 

  1. Karlo Ostojčić, 8. razred

OŠ „Braća Radić“, Koprivnica

Učiteljica: Kristina Vuković

 

  1. Lea Rugani, 6. razred

OŠ Cestica, Cestica

Učiteljica: Marela Levačić

 

  1. Kristina Ferić, 8. razred

OŠ Ljudevita Gaja, Nova Gradiška

Učiteljica: Štefanija Jugović

 

  1. Leut Brnadić, 5. razred

OŠ Banija, Karlovac

Učiteljica: Petra Juraić Pavlačić

 

  1. Nikola Tadić, 8. razred

OŠ „Budrovci“, Budrovci

Učiteljica: Katarina Kuric

 

  1. Ivan Pekić, 7. razred

OŠ „Budrovci“, Budrovci

Učiteljica: Katarina Kuric

 

  1. Lana Kružić, 7. razred

OŠ „Vladimir Nazor“ Đakovo, Đakovo

Učiteljica: Katarina Kuric

 

  1. Mirela Žalac, 7. razred

OŠ „Vladimir Nazor“ Đakovo, Đakovo

Učiteljica: Katarina Kuric

 

  1. Karla Leko, 6. razred

OŠ „Vladimir Nazor“ Đakovo, Đakovo

Učiteljica: Katarina Kuric

 

  1. Nora Stilinović, 6. razred

OŠ „Vladimir Nazor“ Đakovo, Đakovo

Učiteljica: Katarina Kuric

 

  1. Lara Eberhardt, 6. razred

OŠ „Vladimir Nazor“ Đakovo, Đakovo

Učiteljica: Katarina Kuric

 

  1. Marko Kedačić, 6. razred

OŠ „Vladimir Nazor“ Đakovo, Đakovo

Učiteljica: Katarina Kuric

 

488. Leo Ciganek, 5. razred

OŠ Gola, Gola

Učitelj: Mario Dimić

 

 

Pin It on Pinterest

Share This