udruga hrvatskih učitelja likovne kulture

Rezultati natječaja Tradicija i suvremenost 2018. – OSTALI IZLAGAČI

Objavljeno by on 01.05.2018.

1. Ema Colner, 5. razred

Tea Čurla, 5. razred

OŠ Ljubljanica, Zagreb

Učiteljica: Jasika Vuco Češnovar

2. Gabrijela Grgić, 3 razred

OŠ Sikirevci, Sikirevci

Učiteljica: Renata Mihalj Lučić

3. Ivan Lučić, 3. razred

OŠ Sikirevci, Sikirevci

Učiteljica: Renata Mihalj Lučić

4. Antun Živić, 3. razred

OŠ Sikirevci, Sikirevci

Učiteljica: Renata Mihalj Lučić

5. Leo Bivol, 5. razred

OŠ Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok

Učitelj: Željko Kropf

6. Tihana Dugorepec, 5. razred

OŠ Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok

Učitelj: Željko Kropf

7. Karlo Tisanić, 8. razred

OŠ Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok

Učitelj: Željko Kropf

8. Borna Stojčić Mureta, 8. razred

OŠ Zvonka Cara, Crikvenica

Učiteljica: Alison Mavrić

9. Marija Pađen, 8. razred

OŠ Zvonka Cara, Crikvenica

Učiteljica: Alison Mavrić

10. Alba Leona Čačić, 8. razre

OŠ Zvonka Cara, Crikvenica

Učiteljica: Alison Mavrić

11. Emanuel Maček, 7. razred

OŠ Davorina Trstenjaka, Zagreb

Učiteljica: Zinka Brekalo

12. Ema Hofer, 7. razred

OŠ Davorina Trstenjaka, Zagreb

Učiteljica: Zinka Brekalo

13. Lucija Golub, 5. razred

OŠ Novi Marof, PŠ Remetinec, Novi Marof

Učiteljica: Ivana Gabričević

14. Petra Ivančan, 7. razred

OŠ Novi Marof, Novi Marof

Učiteljica: Ivana Gabričević

15. Luka Čapin, 5. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

16. Maria Ravlić. 5. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

17. Nikolina Barač, 5. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

18. Marko Marić, 5. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

19. Ana Mileta, 6. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

20. Roko Miloš, 5. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

21. Karla Ivanac, 5. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

22. Lara Carević, 5. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

23. Karla Ivanac, 5. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

24. Ana Vučko, 8. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

25. Lara Carević, 5. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

26. Francesco Jin, 7. razred

OŠ Matije Gupca, Zagreb

Učiteljica: Ivana Devernay Cimić

27. Tonka Parmak, 7. razred

OŠ Matije Gupca, Zagreb

Učiteljica: Ivana Devernay Cimić

28. Luka Szabo, 7. razred

OŠ Matije Gupca, Zagreb

Učiteljica: Ivana Devernay Cimić

29. Andrija Božić, 6. razred

OŠ Matije Gupca, Zagreb

Učiteljica: Ivana Devernay Cimić

30. Matko Tomić, 5. razred

OŠ Mate Lovraka Kutina, Kutina

Učiteljica: Lidija Veliki – Lukas

31. Lena Šećerkadić, 6. razred

OŠ Vladimira Nazora, Zagreb

Učiteljica: Lidija Galović

32. Lovro Gale, 6. razred

OŠ Vladimira Nazora, Zagreb

Učiteljica: Lidija Galović

33. Ema Landeka, 6. razred

OŠ Vladimira Nazora, Zagreb

Učiteljica: Lidija Galović

34. Daron Ljubić, 4. razred

OŠ Marije Jurić Zagorke

Učiteljica: Dubravka Fiolić

35. Laura Pardon, 5. razred

OŠ Ive Andrića, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

36. Lucija Krilčić Blažević, 5. razred

OŠ Ive Andrića, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

37. Luka Pavičić, 5. razred

OŠ Ive Andrića, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

38. Samuel Štajcer, odgojno obrazovna OŠ skupina

Centar za autizam, Zagreb

Učiteljica: Stanka Pinjuh

39. Rino Vučak, odgojno obrazovna OŠ skupina

Centar za autizam, Zagreb

Učiteljica: Stanka Pinjuh

40. Anđela Vira Hrstić, odgojno obrazovna OŠ skupina

Centar za autizam, Zagreb

Učiteljica: Stanka Pinjuh

41. Antonija Milošević, 6. razred

OŠ Jurja Klovića Tribalj, Tribalj

Učiteljica: Alison Mavrić

42. Barbara Vidović, 8.razred

OŠ Jurja Klovića Tribalj, Tribalj

Učiteljica: Alison Mavrić

43. Marinela Nikić, 5. razred

OŠ Okučani, Okučani

Učiteljica: Branka Harš

44. Mia Lalić, 5. razre

OŠ Okučani, Okučani

Učiteljica: Branka Harš

45. Antonija Jelaš, 5. razred

OŠ Okučani, Okučani

Učiteljica: Branka Harš

46. Jana Kirić, 5. razred

OŠ Okučani, Okučani

Učiteljica: Branka Harš

47. Mia Šokac, 5. razred

OŠ Okučani, Okučani

Učiteljica: Branka Harš

48. Ivan Radman, 5. razred

OŠ Okučani, Okučani

Učiteljica: Branka Harš

49. Tia Perhat, 4. razred

OŠ Dragutina Kušlana, Zagreb

Učiteljica: Ankica Katić

50. Klaudia Roviščanec, 4. razred

OŠ Trnovitički Popovac, Garešnica

Učitelj: Mustafa Bećirspahić

51. Nikolina Gregurić, 5. razred

OŠ Ksavera Šandora Đalskog, Donja Zelina

Učitelj: Jasenko Dominović

52. Lorena Kajmović, 4. razred

OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, Šenkovec

Učiteljca: Ladislava Šestak – Horvat

53. Ozren Grgić, 3. razred

OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, Šenkovec

Učiteljica: Radojka Oreški

54. Ana Rojko, 7. razred

OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, Šenkovec

Učitelj: Josip Mihalković

55. Žana Marie Munda, 6. razred

OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, Šenkovec

Učitelj: Josip Mihalković

56. Tijana Colar, 7. razred

OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, Šenkovec

Učitelj: Josip Mihalković

57. Karla Hajdarović, 7. razred

OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, Šenkovec

Učitelj: Josip Mihalković

58. Melisa Omerdić, 8. razred

OŠ Ivana Batelića Raša, Raša

Učiteljica: Sonja Škalamera Novak

59. Eliška Bugajova, 5. razred

OŠ Draškovec, Draškovec

Učiteljica: Gabrijela Binder

60. Karlo Lipić, 5. razred

OŠ Draškovec, Draškovec

Učiteljica: Gabrijela Binder

61. Magdalena Žokalj, 8. razred

OŠ Donji Kraljevec, Donji Kraljevec

Učiteljica: Gabrijela Binder

62. Fabijan Šupljika, 7. razred

OŠ Donji Kraljevec, Donji Kraljevec

Učiteljica: Gabrijela Binder

63. Magda Horvat, 8. razred

OŠ Donji Kraljevec, Donji Kraljevec

Učiteljica: Gabrijela Binder

64. Darko Kurtović, 4. razred

OŠ Petra Kružića Klis, Klis

Učiteljica: Željana Radić

65. Josipa Mikulić

COO “Vinko Bek”, Zagreb

Učiteljica: Tanja Parlov

66. Dalibor Gvozdić, 5. razred

COO “Vinko Bek”, Zagreb

Učiteljica: Tanja Parlov

67. Nina Ivanković, 8. razred

OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik, Tovarnik

Učiteljica: Snježana Đekić

68. Josip Dukić, 8. razred

OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik, Tovarnik

Učiteljica: Snježana Đekić

69. Robert Major, 8. razred

OŠ “Milan Amruš”, Slavonski Brod

Učiteljica: Maja Stanić

70. Elena Golubić, 6. razred

OŠ “Ljubo Babić” Jastrebarsko, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

71. Hana Braje, 6. razred

OŠ “Ljubo Babić” Jastrebarsko, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

72. Anamarija Miličić, 8. razred

OŠ Vladimira Nazora, Pazin

Učiteljica: Gordana Štrucelj

73. Martin Ladavac, 8. razred

OŠ Vladimira Nazora, Pazin

Učiteljica: Gordana Štrucelj

74. Lara Radetić, 3. razred

OŠ Marina Getaldića, Dubrovnik

Učiteljica: Gordana Kalčić – Hrtica

75. Petra Tomčić, 5. razred

OŠ Marina Getaldića, Dubrovnik

Učiteljica: Antonia Muhoberac Kesovija

76. Ivano Jukić, 4. razred

OŠ Kajzerica, Zagreb

Učiteljica: Danijela Cerjan

77. Lucija Lindi, 3. razred

OŠ Kajzerica, Zagreb

Učiteljica: Jasna Horvat

78. Robert Grujo, 3. razred

OŠ Kajzerica, Zagreb

Učiteljica: Jasna Horvat

79. Nina Čačić, 6. razred

OŠ Jurja Dobrile, Rovinj

Učiteljica: Arijana Dobrila Barbaro

80. Nina Jerković, 6. razred

OŠ Jurja Dobrile, Rovinj

Učiteljica: Arijana Dobrila Barbaro

81. Barbara Kučina, 5. razred

OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića, Varaždinske Toplice

Učiteljica: Ljiljana Belavić Kliček

82. Korina Vrandečić, 3. razred

OŠ Vjekoslava Paraća, Solin

Učiteljica: Branka Bonacin

83. Emma Burić, 3. razred

OŠ Brod Moravice, Brod Moravice

Učiteljica: Dijana Arbanas

84. Gašpar Sebić, 4. razred

OŠ Zrinskih Nuštar, PŠ Marinci, Nuštar

Učiteljica: Nevenka Škrabo

85. Laura Festini, 7. razred

OŠ Podmurvice, Rijeka

Učiteljica: Tamara Turić

86. Leonard Cvija, 4. razred

OŠ Ivane Brlić – Mažuranić, Zaprešić

Učiteljica: Kristina Pasarić

87. Laura Kunović, 4. razred

OŠ Jabukovac – Zagreb, Zagreb

Učiteljica: Marcela Filipi

88. Nela Flegar, 4. razred

OŠ Velika Mlaka, Vleika Mlaka

Učiteljica: Danica Gazić

89. Duje Špalj, 4. razred

OŠ Starigrad, Starigrad – Paklenica

Učiteljica: Ljiljana Jović

90. Sara Ruman, 8. razred

OŠ Julija Benešića, Ilok

Učiteljica: Kristina Hrubik Karačić

91. Monika Ćelić, 5. razred

OŠ Dobriše Cesarića, Zagreb

Učitelj: Andro Grdinić

92. Magdalena Jambrović, 6. razred

OŠ Dr. Vinka Žganca, Vratišinec

Učitelj: Nenad Kipke

93. Luka Nemet, 5. razred

OŠ Mladost, Osijek

Učitelj: Roko Idžojtić

94. Ana Pribić, 7. razred

OŠ Dr. Franje Tuđmana Korenica, Korenica

Učiteljica: Iva Štefanac

95. Lea Klarić, 7. razred

OŠ Sveta Klara, Zagreb

Učiteljica: Tatjana Tucman

96. Chiara Novak Prohaska, 5. razred

Češka OŠ J. A. Komenskog

Učiteljica: Danuška Doležal – Balta

97. Dominik Cvjetković, 3. razred

OŠ Tenja, Tenja

Učiteljica: Andreja Zelić

98. Leon Pranjić, 5. razred

OŠ Škurinje, Rijeka

Učiteljica: Anamaria Šikić

99. Sara Lulić, 3. razred

OŠ “Gripe”, Split

Učiteljica: Mirjana Mikulandra

100. Gabriel Galić, 5. razred

OŠ Zdenka Turkovića, Kutjevo

Učiteljica: Sanja Mišić

101.Vinko Krklec, 5. razred

OŠ Antuna Mihanovića Petrovsko, Petrovsko

Učiteljica: Martina Zaplatić

102. Luka Smičić, 5. razred

OŠ Nikola Andrić, Vukovar

Učiteljica: Nikolina Grubačević

103. Nikolina Šimić, 8. razred

OŠ Dr. Franjo Tuđman, Šarengrad

Učiteljica: Kristina Hrubik Karačić

104. Petar Bazdan, 8. razred

OŠ “Primorje” – Smokovljani, Smokovljani

Učiteljica: Ana Filipović Utovac

105. Marija Dasović, 4. razred

OŠ Perušić, Perušić

Učiteljica: Nikolina Orešković

106. Ema Župančić, 5. razred

OŠ Bogumila Tonija, Samobor

Učiteljica: Nevenka Miklenić

107. Tea Mogulić, 8. razred

OŠ Bogumila Tonija, Samobor

Učiteljica: Nevenka Miklenić

108. Lorena Počekal, 8. razred

OŠ Mače, Mače

Učiteljica: Ljiljana Cvetko

109. Petra Milković, 8. razred

OŠ Vladimir Nazor Škabrnja, 8. razred

Učitelj: Andro Banovac

110. Lucia Vrbanc, 6. razred

OŠ Mate Lovraka, Zagreb

Učiteljica: Bernadica Mažar

111. Ana Lea Polan, 7. razred

OŠ Mate Lovraka, Zagreb

Učiteljica: Bernadica Mažar

112. Lea Frančina, 6. razred

OŠ Bedekovčina, Bedekovčina

Učiteljica: Ljiljana Cvetko

113. Alen Sovec, 7. razred

OŠ Bedekovčina, Bedekovčina

Učiteljica: Ljiljana Cvetko

114. David Janžek, 5. razred

OŠ Gornja Jesenje, Gornje Jesenje

Učiteljica: Martina Zaplatić

115. Viktorija Vrbanić, 5. razred

OŠ Gornja Jesenje, Gornje Jesenje

Učiteljica: Martina Zaplatić

116. Luca Pelicarić, 4. razred

OŠ Sveti Filip i Jakov, Sv. Filip i Jakov

Učiteljica: Dražana Strpić

117. Dominik Matoš, 7. razred

OŠ Frana Krste Frankopana, Osijek

Učiteljica: Sandra Marijanović

118. Marta Šarčević, 7. razred

OŠ Frana Krste Frankopana, Osijek

Učiteljica: Sandra Marijanović

119. Tamara Ferenec, 7. razred

OŠ Tituša Brezovačkog, Zagreb

Učiteljica: Dragica Antolović

120. Helena Ogujić, 5. razred

Češka OŠ Josipa Ružičke, Končanica

Učiteljica: Danuška Doležal – Balta

121. Leonard Kovač, 7. razred

OŠ Hodošan, Hodošan

Učitelj: Nenad Kipke

122. Mihaela Dabrović, 8. razred

OŠ Josipa Kozarca Lipovljani, Lipovljani

Učiteljica: Branka Harš

123. Antonija Udiljak, 5. razred

OŠ Studenci, Studenci

Učiteljica: Ivana Bilić – Antičević

124. Lea Stepić, 5. razred

OŠ Grigora Viteza, Poljana

Učiteljica: Andrea Gašparec Dražić

125. Ana Bejuk, 7. razred

OŠ Vladimir Nazor Budinščina, Budinščina

Učiteljica: Mirela Duktaj

126. Filip Šalković, 3. razred

OŠ Side Košutić Radoboj, Radoboj

Laura Kukovačec

127. Luka Dunaj, 3. razred

OŠ Side Košutić Radoboj, Radoboj

Učiteljica: Laura Kukovačec

128. Antonio Glasnović, 6. razred

OŠ Sesvetska Sopnica, Zagreb

Učiteljica: Gabrijela Dominović

129. Sofija Miočinović, 6. razred

OŠ Jabukovac, Petrinja

Učiteljica: Nataša Mijaljević

130. Ana Nejak, 4. razred

OŠ “Skakavac”, Karlovac

Učiteljica: Marijana Vuković

131. Klara Lola Jelčić, 4. razred

OŠ Josipa Jurja Strossmayera, Zagreb

Učiteljica: Marija Rukljač

132. Luka Gojmerac, 4. razred

OŠ Josipa Jurja Strossmayera, Zagreb

Učiteljica: Marija Rukljač

133. Marijana Sudec, 7. razred

OŠ Konjščina, Konjščina

Učiteljica: Mirela Duktaj

134. Lorena Damjanov, 5. razred

OŠ Draž, Draž

Učiteljica: Valentina Grubačević

135. Antonija Vlahović, 4. razred

OŠ Hvar, Hvar

Učiteljica: Katica Borak

136. Julija Tudor, 3. razred

OŠ Hvar, Hvar

Učiteljica: Katica Borak

137. Petra Rakitić, 4. razred

OŠ Sikirevci, Sikirevci

Učiteljica: Marija Mišić

138. Mate Jusup, 3. razred

OŠ Starigrad, Starigrad – Paklenica

Učiteljica: Marija Dokoza

139. Mila Kovačević, 8. razred

OŠ Bobota, Bobota

Učiteljica: Snježana Đekić

140. Karlo Špehar, 5. razred

OŠ Plitvička Jezera, Plitvička Jezera

Učiteljica: Iva Štefanac

141. Korina Lazički, 5. razred

OŠ Zvonimira Franka, Kutina

Učiteljica: Zvjezdana Mihalke

142. Ana Marija Baltorić, 8. razred

OŠ Zvonimira Franka, Kutina

Učiteljica: Zvjezdana Mihalke

143. Maja Cerovec, 8. razred

OŠ Zvonimira Franka, Kutina

Učiteljica: Zvjezdana Mihalke

144. Ferida Porić

Centar za rehabilitaciju, Komarevo, Komarevo

Učiteljica: Marijana Petrović Mikulić

145. Igor Dolaš

Centar za rehabilitaciju, Komarevo, Komarevo

Učiteljica: Marijana Petrović Mikulić

146. Ana Balašević

Centar za rehabilitaciju, Komarevo, Komarevo

Učiteljica: Marijana Petrović Mikulić

147. Zdravko Krznarić

Centar za rehabilitaciju, Komarevo, Komarevo

Učiteljica: Marijana Petrović Mikulić

148. Davor Trninić

Centar za rehabilitaciju, Komarevo, Komarevo

Učiteljica: Marijana Petrović Mikulić

149. Anja Sredić, 5. razred

OŠ Prečko, Zagreb

Učiteljica: Zinka Brekalo

150. Izabela Harhaj, 5. razred

OŠ Prečko, Zagreb

Učiteljica: Zinka Brekalo

151. Dalan Jakovljević, 4. razred

OŠ “Antun Gustav Matoš”, Vinkovci

Učiteljica: Ljiljana Zagorac

152. Anamarija Lovrić, 4. razred

OŠ “Antun Gustav Matoš”, Vinkovci

Učiteljica: Zlata Križak – Lozić

153. Marta Aurora Puhar, 5. razred

OŠ Vladimira Nazora Rovinj, Rovinj

Učiteljica: Tanja Ranić Rovis

154. Ivan Župetić, 5. razred

OŠ Nikole Hribara, Velika Gorica

Učiteljica: Vesna Lukinić

155. Julija Krištof, 4. razred

OŠ Markuševec, Zagreb

Učiteljica: Gordana Talan

156. Gabrijaela Kanjo, 7. razred

OŠ Darda, Darda

Učiteljica: Nikolina Srđenarić

157. Tara Roki, 3. razred

OŠ Jordanovac, PŠ Kozjak, Zagreb

Učiteljica: Maja Baran

158. Sofija Mašić, 3. razred

OŠ Jordanovac, PŠ Kozjak, Zagreb

Učiteljica: Maja Baran

159. Mia Čukman, 3. razred

OŠ Jordanovac, PŠ Kozjak, Zagreb

Učiteljica: Maja Baran

160. Ella Pavičić, 3. razred

OŠ Jordanovac, PŠ Kozjak, Zagreb

Učiteljica: Maja Baran

161. Marta Sakač, 7. razred

OŠ Mursko Središće, Mursko Središće

Učiteljica: Biserka Hren

162. Lea Kukan, 5. razred

OŠ Mursko Središće, Mursko Središće

Učiteljica: Biserka Hren

163. Tomislav Penava, 6. razred

OŠ “Mertojak”, Split

Učiteljica: Vera Andonov

164. Ante Bunja, 7. razred

OŠ “Mertojak”, Split

Učiteljica: Vera Andonov

165. Jan Rupnik Zidanić, 3. razred

OŠ Šćitarjevo, Velika Gorica

Učiteljica: Nataša Bilbija Torbica

166. Amalija Vučilovski, 3. razred

OŠ Šćitarjevo, Velika Gorica

Učiteljica: Nataša Bilbija Torbica

167. Petra Zulim, 8. razred

OŠ Kralja Zvonimira, Seget Donji

Učiteljica: Tomislava Kunkić

168. Antonija Vrbanić, 8. razred

OŠ “ Matija Gubec”, Čeminac

Učiteljica: Nikolina Srđenarić

169. Ema Matković, 4. razred

OŠ Vodnjan, Vodnjan

Učiteljica: Draginja Karlović

170. Christian Osmanović, 4. razred

OŠ Vodnjan, Vodnjan

Učiteljica: Draginja Karlović

171. Eleonora Giachin, 4. razred

OŠ Vodnjan, Vodnjan

Učiteljica: Draginja Karlović

172. Paola Stjepić, 7. razred

OŠ Sesvetska Sela, Zagreb

Učiteljice: Zrinka Jurić Avmedovski, Josipa Pentić

173. Paola Pentić Bach, 8. razred

OŠ Sesvetska Sela, Zagreb

Učiteljice: Zrinka Jurić Avmedovski, Josipa Pentić

174. Vlaho Bevanda, 7. razred

OŠ Sesvetska Sela, Zagreb

Učiteljice: Zrinka Jurić Avmedovski, Josipa Pentić

175. Luka Klasić, 5. razred

OŠ Đurmanec, Đurmanec

Učiteljica: Marijana Džepina

176. Matija Bukvić, 5. razred

OŠ Đurmanec, Đurmanec

Učiteljica: Marijana Džepina

177. Dario Pavić, 8. razred

OŠ Đurmanec, Đurmanec

Učiteljica: Marijana Džepina

178. Daria Ramljak, 6. razred

OŠ Luka, Zagreb

Učitelj: Ivan Ožetski

179. Brigita Šarić. 5. razred

OŠ Luka, Zagreb

Učitelj: Ivan Ožetski

180. Iva Kokorić, 4. razred

OŠ “Davorin Trstenjak” Čađavica, Čađavica

Učiteljica: Suzana Jelić

181. Mia Nazor, 8. razred

OŠ Matka Laginje, Zagreb

Učitelj: Zoran Kakša

182. Lea Batić, 6. razred

OŠ Čavle, Čavle

Učiteljica: Monika Kukučević

183. Lucija Fućak, 6. razred

OŠ Čavle, Čavle

Učiteljica: Monika Kukučević

184. Paula Galeković, 7. razred

OŠ Vukovina, Vukovina

Učiteljica: Božica Rebić

185. Mila Križetić, 3. razred

OŠ Vukovina, Vukovina

Učiteljica: Božica Rebić

186. Lucija Pavić, 4. razred

OŠ Privlaka, PŠ Vir, Privlaka

Učiteljica: Marica Kršlović

187. Marija Mendeš, 5. razred

OŠ Voltino, Zagreb

Učiteljica: Neda Golubić

188. Marta Bezik, 5. razred

OŠ Voltino, Zagreb

Učiteljica: Neda Golubić

189. Silvija Bašić, 5. razred

OŠ Ivana Gorana Kovačića, Zagreb

Učiteljica: Ksenija Lukač

190. Marion Plavec, 8. razred

OŠ Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi

Učiteljica: Dubravka Kolčić Drlje

191. Tia Iskrić, 8. razred

OŠ Vladimir Nazor Topusko, Topusko

Učiteljica: Natalija Mijaljević

192. Antonela Jurkovič, 8 razred

OŠ Vladimir Nazor Topusko, Topusko

Učiteljica: Natalija Mijaljević

193. Filip Pušić, 6. razred

OŠ Antuna Mihanovića, Osijek

Učitelj: Roko Idžojtić

194. Iris Škugor, 6. razred

OŠ Antuna Mihanovića, Osijek

Učitelj: Roko Idžojtić

195. Sunčica Grubišić, 6. razred

OŠ Brda, Split

Učiteljica: Maja Majić

196. Lucija Hontić, 5. razred

OŠ “Dr. Andrija Mohorovčić” Matulji, Rijeka

Učiteljica: Zdenka Cetina

197. Vito Vlašimski, 5. razred

OŠ “Dr. Andrija Mohorovčić” Matulji, Rijeka

Učiteljica: Zdenka Cetina

198. Nika Tufekčić, 4. razred

OŠ Stjepana Basaričeka, Ivanić – Grad

Učiteljica: Aleksandra Srebačić

199. Valentina Duvnjak, 4. razred

OŠ Stjepana Basaričeka, Ivanić – Grad

Učiteljica: Aleksandra Srebačić

200. Kristina Mavra, 6. razred

OŠ Petra Preradovića Zadar, Zadar

Učiteljica: Patricija Pulig

201. Romana Ražov, 6. razred

OŠ Petra Preradovića Zadar, Zadar

Učiteljica: Patricija Pulig

202. Daniel Buković, 3. razred

OŠ Mare Švel Gamiršek, Vrbanja

Učiteljica: Katica Vareševac

203. Mateo Mikulić, 3. razred

OŠ Mare Švel Gamiršek, Vrbanja

Učiteljica: Katica Vareševac

204. Ivan Miočević, 6. razred

OŠ Jordanovac, Zagreb

Učiteljica: Dubravka Buntić

205. Vid Zbukvić, 6. razred

OŠ Jordanovac, Zagreb

Učiteljica: Dubravka Buntić

206. Roko Štimac, 6. razred

OŠ Jordanovac, Zagreb

Učiteljica: Dubravka Buntić

207. Zita Brajković, 8. razred

OŠ Vladimira Nazora Pazin, PŠ Trviž, Pazin

Učiteljica: Sandra Sandalj

208. Stefani Mogorović, 8. razred

OŠ Vladimira Nazora Pazin, PŠ Trviž, Pazin

Učiteljica: Sandra Sandalj

209. Marina Rotar, 8. razred

OŠ Vladimira Nazora Pazin, PŠ Trviž, Pazin

Učiteljica: Sandra Sandalj

210. Noa Modrušan, 8. razred

OŠ Vladimira Nazora Pazin, PŠ Sv. Petar u šumi, Pazin

Učiteljica: Višnja Levak

211. Dominik Vrh, 8. razred

OŠ Vladimira Nazora Pazin, PŠ Sv. Petar u šumi, Pazin

Učiteljica: Višnja Levak

212. Mara Moretti, 3. razred

OŠ Marina Getaldića, Dubrovnik

Učiteljica: Gordana Kalčić – Hrtica

213. Antonio Široki, 7. razred

OŠ Petra Preradovića Pitomača, Pitomača

Učiteljica: Vedrana Filipović Marinić

214. Marija Poljak, 8. razred

OŠ Dore Pejačević Našice, Našice

Učiteljica: Sanja Portnar

215. Antea Videkić, 3. razred

OŠ “Antun Gustav Matoš”, Vinkovci

Učiteljica: Ksenija Bračić

216. Antonija Sajli, 6. razred

OŠ “Đuro Pilar”, Slavonski Brod

Učiteljica: Karolina Čačić

217. Mateo Barišić, 6. razred

OŠ “Đuro Pilar”, Slavonski Brod

Učiteljica: Karolina Čačić

218. Ana Bikić, 4. razred

OŠ Bijaći, Kaštela

Učiteljica: Benita Vladušić

219. Marin Primorac, 4. razred

OŠ Bijaći, Kaštela

Učiteljica: Benita Vladušić

220. Fran Mamula, 8. razred

OŠ – SE “Gelsi”, Rijeka

Učiteljica: Tea Paškov Vukojević

221. Andrea Morsi, 8. razred

OŠ – SE “Gelsi”, Rijeka

Učiteljica: Tea Paškov Vukojević

222. Christine de Girolamo, 3. razred

OŠ Stjepana Radića Bibinje, Bibinje

Učiteljica: Miljana Čavar Radić

223. Sara Šindija, 3. razred

OŠ Stjepana Radića Bibinje, Bibinje

Učiteljica: Miljana Čavar Radić

224. Karlo Koledić, 8. razred

OŠ Viktor Car Emin, Donji Andrijevci

Učiteljica: Josipa Čeliković

225. Katarina Blatančić, 8. razred

OŠ Viktor Car Emin, Donji Andrijevci

Učiteljica: Josipa Čeliković

226. Paula Vidoša, 8. razred

OŠ Marije Jurić Zagorke, Zagreb

Učiteljica: Mirjana Sever

227. Lucija Zvonar, 8. razred

OŠ Marije Jurić Zagorke, Zagreb

Učiteljica: Mirjana Sever

228. Martina Michelle Jagar, 8. razred

OŠ Marije Jurić Zagorke, Zagreb

Učiteljica: Mirjana Sever

229. Stjepan Kuhar, 6. razred

OŠ Bohumila Tonija, Samobor

Učiteljica: Ružica Barbarić Librić

230. Mara Zadro, 6. razred

OŠ Bohumila Tonija, Samobor

Učiteljica: Ružica Barbarić Librić

231. Petra Franković, 8. razred

OŠ Trpanj, Trpanj

Učiteljica: Mladenka Hazdovac

232. Karlo Novosel, 6. razred

OŠ Bukovac, Zagreb

Učiteljica: Marina Krstić

233. Marta Matić, 5. razred

OŠ Bukovac, Zagreb

Učiteljica: Marina Krstić

234. Dora Musulin, 5. razred

OŠ Bukovac, Zagreb

Učiteljica: Marina Krstić

235. Hana Galović, 5. razred

OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac, Đurđevac

Učitelj: Zoran Vidaković

236. Ivan Kuzmić, 5. razred

OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac, Đurđevac

Učitelj: Zoran Vidaković

237. Luka Konjarek, 6. razred

OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac, Đurđevac

Učitelj: Zoran Vidaković

238. Dominik Novak, 7. razred

OŠ Vladimira Nazora, Crikvenica

Učiteljica: Suzana Kljuš

239. Luka Klanfar, 7. razred

OŠ Vladimira Nazora, Crikvenica

Učiteljica: Suzana Kljuš

240. Ana Mirdita, 5. razred

OŠ “Dr. Ivan Merz”, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

241. Karlo Vidlička, 5. razred

OŠ “Dr. Ivan Merz”, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

242. Dunja Prosenjak, 4. razred

OŠ “Braća Radić”, Koprivnica

Učiteljica: Snježana Janjić

243. Erika Prlog, 4. razred

OŠ “Braća Radić”, Koprivnica

Učiteljica: Sanja Kovačić

244. Borna Nadilo, 3. razred

III. OŠ Bjelovar, Bjelovar

Učiteljica: Suzana Turković

245. Petar Đipalo, 3. razred

III. OŠ Bjelovar, Bjelovar

Učiteljica: Suzana Turković

246. Lara Vranjković, 7. razred

OŠ Bilje, Bilje

Učiteljica: Dubravka Kolčić Drlje

247. David Posavec, 7. razred

OŠ Bilje, Bilje

Učiteljica: Dubravka Kolčić Drlje

248. Ivan Blažević, 8. razred

OŠ Pujanki, Split

Učiteljica: Diana Vego

249. Margareta Mikulić, 6. razred

OŠ “Jelenje – Dražice”, Dražice

Učiteljica: Marina Matija

250. Mateo Vidas, 6. razred

OŠ “Jelenje – Dražice”, Dražice

Učiteljica: Marina Matija

251. Ante Mijić, 8. razred

OŠ Neorić – Sutina, Neorić

Učitelj: Tomica Jadronja

252. Martina Kaćunko, 7. razred

OŠ Gornja Poljica, Dolac Donji

Učitelj: Tomica Jadronja

253. Antonija Antonela Radić, 8. razred

OŠ Gornja Poljica, Dolac Donji

Učitelj: Tomica Jadronja

254. Leo Grđan, 5. razred

OŠ Tužno, Radovan

Učiteljica: Jadranka Kučar

255. Sara Minđek, 7. razred

OŠ Tužno, Radovan

Učiteljica: Jadranka Kučar

256. Dorian Ibrišimović, 6. razred

OŠ Marije i Line, Umag

Učiteljica: Danica Sardelić

257. Ana Gagula, 6. razred

OŠ Marije i Line, Umag

Učiteljica: Danica Sardelić

258. Nicolas Tomišić, 3. razred

OŠ Monte Zaro, Pula

Učiteljica: Svjetlana Vulin

259. Rebeka Deže, 7. razred

COO “Ivan Štark”, Osijek

Učiteljica: Ivana Boda

260. Almedina Kušić, 8. razred

COO “Ivan Štark”, Osijek

Učiteljica: Ivana Boda

261. Noa Pasanec, 7. razred

OŠ Vladimir Bosnar, Stubičke Toplice

Učiteljica: Mia Papeš

262. Sara Trlek, 8. razred

OŠ Veliko Trgovišće, Veliko Trgovišće

Učiteljica: Mia Papeš

263. Niko Lipić, 8. razred

OŠ Sveta Marija, Sveta Marija

Učiteljica: Barbara Salaj Zlatar

264. Leon Mrgić, 5. razred

III. OŠ Bjelovar, Bjelovar

Učitelj: Darko Lukić

265. Anita Odžaković, 6. razred

OŠ Smiljevac, Zadar

Učiteljica: Biljana Jelenković

266. Petra Roguljić, 3. razred

OŠ Ernestinovo, Ernestinovo

Učiteljica: Marina Alerić

267. Veronika Ozimec, 5. razred

OŠ Jakovlje, Jakovlje

Učiteljica: Ivana Mikić

268. Lana Delić, 6. razred

OŠ Augusta Šenoe, Zagreb

Učiteljica: Petra Ružić

269. Bono Sršen, 5. razred

OŠ Augusta Šenoe, Zagreb

Učiteljica: Petra Ružić

270. Katarina Pecotić, 7. razred

OŠ Orebić, Orebić

Učiteljica: Mladenka Hazdovac

271. Antea Srhoj, 7. razred

OŠ Orebić, Orebić

Učiteljica: Mladenka Hazdovac

272. Andrija Vranješ, 8. razred

OŠ Orebić, Orebić

Učiteljica: Mladenka Hazdovac

273. Karlo Kuleš, 6. razred

OŠ Dragutina Kušlana, Zagreb

Učiteljica: Branka Dubovac

274. Jakša Zaratustra Mihaljević, 8. razred

OŠ Medvedgrad, Zagreb

Učiteljica: Branka Dubovac

275. Sarah Ister, 8. razred

OŠ Medvedgrad, Zagreb

Učiteljica: Branka Dubovac

276. Nina Violić, 8. razred

OŠ Kuna, Kuna

Učiteljica: Mladenka Hazdovac

277. Vito Brkić, 8. razred

OŠ Kuna, Kuna

Učiteljica: Mladenka Hazdovac

278. Doria Ružić, 7. razred

OŠ Malešnica, Zagreb

Učiteljica: Petra Budiselić Gržan

279. Lucija Matić, 6. razred

OŠ Malešnica, Zagreb

Učiteljica: Petra Budiselić Gržan

280. Marta Tompak, 7. razred

OŠ Malešnica, Zagreb

Učiteljica: Petra Budiselić Gržan

281. Bruno Iliev, 5. razred

OŠ Mate Lovraka, Županja

Učiteljica: Klara Matič – Benčik

282. Marko Jendriš, 5. razred

OŠ “Vladimir Nazor” Križevci, Križevci

Učiteljica Ana – Marija Smoljanec

283. Jurica Novak, 8. razred

OŠ “Vladimir Nazor” Križevci, Križevci

Učiteljica Ana – Marija Smoljanec

284. Pavla Lenić, 6. razred

Matija Uzelac, 6. razred

OŠ Dr. Jure Turića Gospić, Gospić

Učiteljica: Neda Čačić

285. Dora Kulaš, 5. razred

OŠ Dr. Jure Turića Gospić, Gospić

Učiteljica: Neda Čačić

286. Josipa Nimac, 8. razred

OŠ Ivan Goran Kovačić Lišane Ostrovičke, Lišane Ostrovičke

Učitelj: Andro Banovac

287. Petra Stojisavljević, 5. razred

OŠ Tenja, Tenja

Učiteljica: Silvija Škrobić

288. Sara Kocur, 6. razred

OŠ “Josip Kozarac”, Josipovac Punitovački

Učitelj: Josip Brandis

289. Petar Jurišić, 4. razred

OŠ Petra Kanavelića, Korčula

Učitelj: Abel Brčić

290. Lana Lazar, 7. razred

OŠ Dragutina Tadijanovića, Vukovar

Učiteljica: Drenka Mayer

291. Gabrijel Honović, 3. razred

OŠ Ivan Goran Kovačić Čepić, PŠ Kršan, Čepić

Učiteljica: Mirjana Rabar

292. Paula Šipek, 5. razred

OŠ A. K. Miošića Donja Voća, Donja Voća

Učitelj: Danko Merin

293. Danijel Zagoršćak, 8. razred

POŠ J. Jedvaj Vrbno, Bednja

Učitelj: Danko Merin

Pin It on Pinterest

Share This