udruga hrvatskih učitelja likovne kulture

Rezultati natječaja Tradicija i suvremenost 2018. – POHVALJENI

Objavljeno by on 01.05.2018.

Autori pohvaljenih radova:

 

1. Marko Markovinović, odgojno obrazovna OŠ skupina

Centar za autizam, Zagreb

Stanka Pinjuh,

učiteljica likovne kulture

2. Gabrijel Mužević, 8. razred

OŠ Jurja Klovića Tribalj, Tribalj

Alison Mavrić,

učiteljica likovne kulture

3. Luka Jelačić, 5.razred

OŠ Okučani, Okučani

Branka Harš,

učiteljica likovne kulture

4. Lejla Julardžija, 4. razred

OŠ Dragutina Kušlana, Zagreb

Ankica Katić,

učiteljica likovne kulture

5. Emma Goleš, 4. razred

OŠ Trnovitički Popovac, Garešnica

Mustafa Bećirspahić,

učitelj likovne kulture

6. Larisa Čoh, 8. razred

OŠ Ksavera Šandora Đalskog, Donja Zelina

Jasenko Dominović,

učitelj likovne kulture

7. Leni Novak, 3. razred

OŠ “Petra Zrinskog” Šenkovec, Šenkovec

Radojka Oreški,

učiteljica likovne kulture

8. Mirijeta Maljstori, 3. razred

OŠ Ivana Batelića Raša

Sonja Škalamera Novak,

učiteljica likovne kulture

9. Antonio Pakasin, 5. razred

OŠ Fran Koncelak Drnje, Drnje

Mario Dimić,

učitelj likovne kulture

10. Fran Marđetko, 8. razred

OŠ Draškovec, Draškovec

Gabrijela Binder,

učiteljica likovne kulture

11. Lovro Tota, 7. razred

OŠ Donji Kraljevec, Donji Kraljevec

Gabrijela Binder,

učiteljica likovne kulture

12. Aurelija Regner, 4. razred

OŠ Petra Kružića Klis, Klis

Lidija Radman,

učiteljica likovne kulture

13. Roko Mandac, 6. razred

COO “Vinko Bek”, Zagreb

Tanja Parlov,

učiteljica likovne kulture

14. David Sesar, 8. razred

OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik, Tovarnik

Snježana Đekić,

učiteljica likovne kulture

15. Veronika Anušić, 8. razred

OŠ “Milan Amruš”, Slavonski Brod

Maja Stanić,

učiteljica likovne kulture

16. Margareta Razum, 5. razred

Manuela Batelja, 5. razred

Eva Budinšćak, 5. razred

OŠ “Ljubo Babić”, Jastrebarsko

Ivana Strmečki Vučina,

učiteljica likovne kulture

17. Deni Mendica, 8. razred

OŠ Vladimira Nazora, Pazin

Gordana Štrucelj,

učiteljica likovne kulture

18. Maro Zelen, 4. razred

OŠ Marina Getaldića, Dubrovnik

Ljilja Mihović,

učiteljica likovne kulture

19. Nuša Matija Maršić, 3. razred

OŠ Kajzerica, Zagreb

Jasna Horvat,

učiteljica likovne kulture

20. Ruben Hamza, 7. razred

OŠ Jurja Dobrile, Rovinj

Arijana Dobrila Barbaro,

učiteljica likovne kulture

Pin It on Pinterest

Share This