udruga hrvatskih učitelja likovne kulture

Rezultati natječaja Tradicija i suvremenost 2019. – POHVALJENI

Objavljeno by on 25.04.2019.

POHVALJENI UČENICI / COMMENDED PUPILS:

 

  1. Vito Pokupčić, 5. razred

OŠ “Dr. Ivan Merz”, Zagreb

Lahorka Rožić,

učiteljica likovne kulture

 

  1. Mirela Žugec, 7. razred

OŠ “Vladimir Nazor” Budinščina, PŠ Hrašćina, Budinščina

Mirela Duktaj,

učiteljica likovne kulture

 

  1. Antonio Matek, 6. razred

OŠ Dragutina Domjanića, Zagreb

Nina Brkić,

učiteljica likovne kulture

 

  1. Lana Polanec, 5. razred

OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, Šenkovec

Josip Mihalković,

učitelj likovne kulture

 

  1. Blanka Jurić, 8. razred

Prosvjetno-kulturni centar Mađara u Republici Hrvatskoj, Osijek

Timea Vučenović Belašić,

učiteljica likovne kulture

 

  1. Antun Brajković, 4. razred

OŠ Bistra, Donja Bistra

Sandra Škrlin,

učiteljica likovne kulture

 

  1. Filip Lučić, 4. razred

OŠ Sikirevci, Sikirevci

Renata Mihalj Lučić,

učiteljica likovne kulture

 

  1. Patrik Crnić, 8. razred

OŠ Sesvete, Zagreb

Stela Perić,

učiteljica likovne kulture

 

  1. Marko Golub, 5. razred

OŠ Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok

Željko Kropf,

učitelj likovne kulture

 

  1. Nika Škarica, 8. razred

OŠ “Dobriša Cesarić” Osijek, Osijek

Atila Adam,

učiteljica likovne kulture

 

  1. Antonia Ljubobratović, 6. razred

OŠ Zvonka Cara, Crikvenica,

Alison Mavrić,

učiteljica likovne kulture

 

  1. Suzana Bajs, 3. razred

OŠ Kneginec Gornji, Turčin

Lidija Novosel,

učiteljica likovne kulture

 

  1. Iva Španjić, 4. razred

OŠ Škurinje Rijeka, Rijeka

Snježana Beletić,

učiteljica likovne kulture

 

  1. Roza Đurasek, 6. razred

OŠ Davorina Trstenjaka, Zagreb

Zinka Brekalo,

učiteljica likovne kulture

 

  1. Mara Sorić, 3. razred

OŠ Pantovčak, Zagreb

Jasna Bartolović Rimac,

učiteljica likovne kulture

 

  1. Marija Dasović, 5. razred

OŠ Perušić, Perušić

Antonija Kreković,

učiteljica likovne kulture

 

  1. Nikola Vukman, 4. razred

OŠ Pirovac, Pirovac

Ljerka Kendeš

učiteljica likovne kulture

 

  1. Petra Potnar, 6. razred

OŠ Dr. Jure Turića, Gospić

Neda Čačić,

učiteljica likovne kulture

 

  1. Ela Kežman, 3. razred

OŠ “Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica , Koprivnica

Dragutin Ciglar, Gordana Gazdić – Buhanec,

učitelji likovne kulture

 

  1. Nika Bermanec, 6. razred

Marta Kovačić, 6. razred

OŠ Domašinec, Čakovec

Emina Kefelja,

učiteljica likovne kulture

 

 

 

 

 

OSTALI IZLAGAČI / OTHER SELECTED PARTICIPANTS

 

  1. Bruno Stolnik, 7. razred

OŠ A.K. Miošića Donja Voća, Donja Voća

Učitelj: Danko Merin

 

  1. Dario Štefković, 7. razred

OŠ A.K. Miošića Donja Voća, Donja Voća

Učitelj: Danko Merin

 

  1. Petar Ernečić, 7. razred

OŠ A.K. Miošića Donja Voća, Donja Voća

Učitelj: Danko Merin

 

  1. Vanesa Jadanec, 6. razred

OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac, Đurđevac

Učitelj: Zoran Vidaković

 

  1. Emanuela Škofić, 5. razred

OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac, Đurđevac

Učitelj: Zoran Vidaković

 

  1. Nikola Ćaćić, 8. razred

OŠ Dr. Ante Starčevića Pazarište – Klanac,

PŠ Donje Pazarište, Klanac

Učiteljica: Antonija Kreković

 

  1. Ivana Hek, 6. razred

OŠ Vladimira Nazora Pazin, Pazin

Učiteljica: Gordana Štrucelj

 

  1. Josip Zgrablić, 5. razred

OŠ Vladimira Nazora Pazin, Pazin

Učiteljica: Gordana Štrucelj

 

  1. Alessandro Romano Guérin, 7. razred

OŠ Vladimira Nazora Pazin, Pazin

Učiteljica: Gordana Štrucelj

 

  1. Lena Hrženjak, 4. razred

OŠ Mursko Središće, Mursko Središće

Učiteljica: Biserka Hren

 

  1. Luka Smolković, 4. razred

OŠ Mursko Središće, Mursko Središće

Učiteljica: Biserka Hren

 

  1. Barbara Novak, 5. razred

OŠ Prečko, Zagreb

Učiteljica: Zinka Brekalo

 

  1. Sven Kral, 7. razred

OŠ Prečko, Zagreb

Učiteljica: Zinka Brekalo

 

  1. Petra Kunstić, 6. razred

OŠ Medvedgrad, Zagreb

Učiteljica: Branka Dubovac

 

  1. Tia Bokan, 6. razred

OŠ Medvedgrad, Zagreb

Učiteljica: Branka Dubovac

 

  1. Kaja Krolo, 7. razred

OŠ Medvedgrad, Zagreb

Učiteljica: Branka Dubovac

 

  1. Luka Piškor, 7. razred

OŠ “Ljubo Babić” Jastrebarsko, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Eva Brnabić, 7. razred

OŠ “Ljubo Babić” Jastrebarsko, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Emily Reščić, 6. razred

OŠ “Ljubo Babić” Jastrebarsko, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Ana Gojšić, 6. razred

OŠ “Ljubo Babić” Jastrebarsko, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Nino Žalac, 8. razred

OŠ “Ljubo Babić” Jastrebarsko, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Manuela Batelja, 6. razred

OŠ “Ljubo Babić” Jastrebarsko, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Magdalena Rubes, 6. razred

OŠ “Ljubo Babić” Jastrebarsko, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Borna Štimac, 6. razred

OŠ “Ljubo Babić” Jastrebarsko, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Samara Samardžija, 6. razred

OŠ “Ljubo Babić” Jastrebarsko, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Dora Pleše, 6. razred

OŠ “Ljubo Babić” Jastrebarsko, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Marco Vran, 6. razred

OŠ “Ljubo Babić” Jastrebarsko, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Dora Butajla, 6. razred

OŠ “Ljubo Babić” Jastrebarsko, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Tara Fratrić, 6. razred

OŠ “Ljubo Babić” Jastrebarsko, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Lana Čunović, 6. razred

OŠ “Ljubo Babić” Jastrebarsko, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Leon Todorović, 6. razred

OŠ “Ljubo Babić” Jastrebarsko, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Sara Perković, 6. razred

OŠ “Ljubo Babić” Jastrebarsko, Jastrebarsko

Učiteljica: Ivana Strmečki Vučina

 

  1. Dorijan Bači, 5. razred

OŠ Fran Koncelak, Drnje

Učitelj: Mario Dimić

 

  1. Marko Mileta, 5. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

 

  1. David Vican, 6. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

 

  1. Marko Džaja, 5. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

 

  1. Nikola Palavra, 6. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

 

  1. Anđelo Bašković, 5. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

 

  1. Nika Jelaš, 5. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

 

  1. Luka Rusendić, 5. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

 

  1. Davor Škrabić, 6. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

 

  1. Toma Rujak, 7. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

 

  1. Ana Radić, 8. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

 

  1. Nikola Palavra, 6. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

 

  1. Mia Prlić, 5. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

 

  1. Nikolina Štrbac, 5. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

 

  1. Alina Carević, 6. razred

OŠ oca Petra Perice, Makarska

Učiteljica: Marija Grčić Tomasović

 

  1. Lucija Kanižaj, 7. razred

OŠ “Dr. Ivan Merz”, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Luan Takač Vučak, 5. razred

OŠ “Dr. Ivan Merz”, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Marin Petković, 7. razred

OŠ “Dr. Ivan Merz”, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Andreas Pivac, 7. razred

OŠ “Dr. Ivan Merz”, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Arwen Kopčalić, 5. razred

OŠ “Dr. Ivan Merz”, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Luka Domljan, 5. razred

OŠ “Dr. Ivan Merz”, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Ana Mirdita, 6. razred

OŠ “Dr. Ivan Merz”, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Jan Cvitak, 5. razred

OŠ “Dr. Ivan Merz”, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Jakov Vizir, 3. razred

OŠ Vladimir Nazor Budinščina, Budinščina

Učiteljica: Suzana Ramić

 

  1. Luka Duplančić, 6. razred

OŠ Dragutina Domjanića, Zagreb

Učiteljica: Nina Brkić

 

  1. Adam Razum, 5. razred

OŠ Dragutina Domjanića, Zagreb

Učiteljica: Nina Brkić

 

  1. Emanuela Franjević, 5. razred

OŠ Dragutina Domjanića, Zagreb

Učiteljica: Nina Brkić

 

  1. Petar Iveković, 5. razred

OŠ Dragutina Domjanića, Zagreb

Učiteljica: Nina Brkić

 

  1. Tomas Cesar, 8. razred

OŠ Dragutina Domjanića, Zagreb

Učiteljica: Nina Brkić

 

  1. Matija Kramarić, 6. razred

OŠ Dragutina Domjanića, Zagreb

Učiteljica: Nina Brkić

 

  1. Filip Golenko, 6. razred

OŠ Dragutina Domjanića, Zagreb

Učiteljica: Nina Brkić

 

  1. Luka Barać, 5. razred

OŠ Dragutina Domjanića, Zagreb

Učiteljica: Nina Brkić

 

  1. Tea Kociper, 7. razred

OŠ Dragutina Domjanića, Zagreb

Učiteljica: Nina Brkić

 

  1. Ema Kranjec, 4. razred

OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, Šenkovec

Učiteljica: Radojka Oreški

 

  1. Dorijan Čurin, 4. razred

OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, Šenkovec

Učiteljica: Radojka Oreški

 

  1. Zoja Šestak, 4. razred

OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, Šenkovec

Učiteljica: Radojka Oreški

 

  1. Kaja Topličanec, 4. razred

OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, Šenkovec

Učiteljica: Vesna Golub

 

  1. Zoja Pintarić, 4. razred

OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, Šenkovec

Učiteljica: Vesna Golub

 

  1. Mila Belužić, 4. razred

OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, Šenkovec

Učiteljica: Vesna Golub

 

  1. Bella Mikulić, 4. razred

OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, Šenkovec

Učiteljica: Vesna Golub

 

  1. Lea Kurepa, 8. razred

Prosvjetno – kulturni centar Mađara u Republici Hrvatskoj, Osijek

Učiteljica: Timea Vučenović Belašić

 

  1. Istva’n Sen, 7. razred

Prosvjetno – kulturni centar Mađara u Republici Hrvatskoj, Osijek

Učiteljica: Timea Vučenović Belašić

 

  1. Zsófi Kettős – Csiffa’ry, 4. razred

Prosvjetno – kulturni centar Mađara u Republici Hrvatskoj, Osijek

Učiteljica: Timea Vučenović Belašić

 

  1. Mateo Lobor. 4. razred

OŠ Bistra, Bistra

Učiteljica: Sandra Škrlin

 

  1. Katarina Pavelić, 4. razred

OŠ Sikirevci, Sikirevci

Učiteljica: Renata Mihalj Lučić

 

  1. Maja Grgić, 8. razred

OŠ Sesvete, Zagreb

Učiteljica: Stela Perić

 

  1. Marija Jug, 8. razred

OŠ Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok

Učitelj: Žaljko Kropf

 

  1. Ivan Futvić, 6. razred

OŠ Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok

Učitelj: Žaljko Kropf

 

  1. Anamarija Hrastinski, 8. razred

OŠ Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok

Učitelj: Žaljko Kropf

 

  1. Zara Videk, 5. razred

OŠ Ksavera Šandora Gjalskog, Zabok

Učitelj: Žaljko Kropf

 

  1. Gabrijel Cerovečki, 3. razred

OŠ Kneginec Gornji, Turčin

Učiteljica: Lidija Novosel

 

  1. Jan sudar, 3. razred

OŠ Kneginec Gornji, Turčin

Učiteljica: Lidija Novosel

 

  1. Gabriel Česi, 3. razred

OŠ Kneginec Gornji, Turčin

Učiteljica: Lidija Novosel

 

  1. Antonija Strika, 4. razred

OŠ Škurinje Rijeka, Rijeka

Učiteljica: Željka Božić

 

  1. Lara Macolić, 7. razred

OŠ Škurinje Rijeka, Rijeka

Učiteljica: Barbara Brnelić

 

  1. Ivana Zovko, 5. razred

OŠ Davorina Trstenjaka, Zagreb

Učiteljica: Zinka Brekalo

 

  1. Indra Vidaković – Kovjanić, 5. razred

OŠ Davorina Trstenjaka, Zagreb

Učiteljica: Zinka Brekalo

 

  1. Sunčica Đurasek, 5. razred

OŠ Davorina Trstenjaka, Zagreb

Učiteljica: Zinka Brekalo

 

  1. Elizabet Demirkan, 3. razred

OŠ Pantovčak, Zagreb

Učiteljica: Jasna Bartolović Rimac

 

  1. Katarina Jurić, 3. razred

OŠ Pantovčak, Zagreb

Učiteljica: Jasna Bartolović Rimac

 

  1. Mia Binički, 7. razred

Nika Rukavina, 7. razred

Paula Lenić, 7. razred

OŠ Dr. Jure Turića, Gospić

Učiteljica: Neda Čačić

 

  1. Mihaela Uremović, 6. razred

OŠ Dr. Jure Turića, Gospić

Učiteljica: Neda Čačić

 

  1. Nela Novak, 6. razred

Katarina Patafta, 6. razred

OŠ Domašinec, Čakovec

Učiteljica: Emina Kefelja

 

  1. Matej Jurčić, 3. razred

OŠ “Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica, Koprivnica

Učiteljica: Đurđica Pošta

 

  1. Ema Trakoštanec, 3. razred

OŠ “Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica, Koprivnica

Učiteljica: Đurđica Pošta

 

  1. Mia Sinković, 3. razred

OŠ “Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica, Koprivnica

Učiteljica: Đurđica Pošta

 

  1. Zita Husnjak, 3. razred

OŠ “Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica, Koprivnica

Učiteljica: Đurđica Pošta

 

  1. Luka Jurendić, 3. razred

OŠ “Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica, Koprivnica

Učiteljica: Đurđica Pošta

 

  1. Jakov Salapaj, 3. razred

OŠ “Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica, Koprivnica

Učiteljici: Dragutin Ciglar, Gordana Gazdić – Buhanec

 

  1. Kai Katar Novak, 3. razred

OŠ “Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica, Koprivnica

Učiteljici: Dragutin Ciglar, Gordana Gazdić – Buhanec

 

  1. Mirjam Dolenec, 3. razred

OŠ “Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica, Koprivnica

Učiteljici: Dragutin Ciglar, Gordana Gazdić – Buhanec

 

  1. Nikolina Vranešić, 8. razred

Maja Nikšić, 8. razred

OŠ Dr. Franje Tuđmana Lički Osik, Lički Osik

Učiteljica: Antonija Kreković

 

  1. Petra Bikeš, 4. razred

OŠ Čučerje, Zagreb

Učiteljica: Biljana Fluko

 

  1. Lucija Viličnik, 4. razred

OŠ Čučerje, Zagreb

Učiteljica: Biljana Fluko

 

  1. Dario Šubarić, 3. razred

OŠ Oroslavje, Oroslavje

Učiteljica: Ankica Šuk

 

  1. Eva Crnek, 3. razred

OŠ Oroslavje, Oroslavje

Učiteljica: Ankica Šuk

 

  1. Dora Ružak, 3. razred

OŠ Oroslavje, Oroslavje

Učiteljica: Ankica Šuk

 

  1. Nikolina Markić, 8. razred

Ema Beljić, 8. razred

OŠ Vladimira Becića, Osijek

Učiteljica: Vedrana Belanović Gibičar

 

  1. Dominik Sirotić, 4. razred

OŠ – SE Milan Šorgo, Oprtalj

Učiteljica: Senija Bauer

 

  1. Dora Barić, 4. razred

OŠ Jordanovac, PŠ Kozjak, Zagreb

Učiteljica: Maja Baran

 

  1. Sofija Mašić, 4. razred

OŠ Jordanovac, PŠ Kozjak, Zagreb

Učiteljica: Maja Baran

 

  1. Tena Dianić, 5. razred

OŠ braće Radića, Kloštar Ivanić

Učiteljica: Vlasta Tolić

 

  1. Luka Martić, 5. razred

OŠ braće Radića, Kloštar Ivanić

Učiteljica: Vlasta Tolić

 

  1. Ema Ivanić, 5. razred

OŠ braće Radića, Kloštar Ivanić

Učiteljica: Vlasta Tolić

 

  1. Lorena Filipović, 4. razred

OŠ “Ivan Filipović”, Velika Kopanica

Učiteljica: Monika Kajić

 

  1. Tia Hodžić, 8. razred

OŠ “Antun Mihanović”, Slavonski Brod

Učiteljica: Lucija Lebić

 

  1. Marin Krajinović, 8. razred

OŠ “Antun Mihanović”, Slavonski Brod

Učiteljica: Lucija Lebić

 

  1. Sofija Županić, 5. razred

OŠ “Antun Mihanović”, Slavonski Brod

Učiteljica: Lucija Lebić

 

  1. Mihael Hovanjec, 7. razred

OŠ “Matija Gubec” Piškorevci, Piškorevci

Učiteljica: Brigita Kovačić

 

  1. Iva Galić, 6. razred

OŠ “Matija Gubec” Piškorevci, Piškorevci

Učiteljica: Brigita Kovačić

 

  1. Laura Pazaver, 7. razred

OŠ “Matija Gubec” Piškorevci, Piškorevci

Učiteljica: Brigita Kovačić

 

  1. Mirna Moher, 7. razred

OŠ “Matija Gubec” Piškorevci, Piškorevci

Učiteljica: Brigita Kovačić

 

  1. Marija Lukić, 7. razred

OŠ “Matija Gubec” Piškorevci, Piškorevci

Učiteljica: Brigita Kovačić

 

  1. Marko Kukrija, 8. razred

OŠ Đurmanec, Đurmanec

Učiteljica Mirjana Džepina

 

  1. Ema Petek, 8. razred

OŠ Đurmanec, Đurmanec

Učiteljica Mirjana Džepina

 

  1. Leonarda Galović, 8. razred

OŠ Đurmanec, Đurmanec

Učiteljica Mirjana Džepina

 

  1. Petra Varelija, 8. razred

OŠ Zvonka Cara, Crikvenica

Učiteljica: Alison Mavrić

 

  1. Antonija Martinković, 5. razred

OŠ Prelog, Prelog

Učiteljica: Lea Krušelj

 

  1. Rea Pongrac, 6. razred

OŠ Prelog, Prelog

Učiteljica: Lea Krušelj

 

  1. Letizia Pozzi, 6. razred

TOŠ-SEI “Bernardo Parentin” Poreč – Parenzo, Poreč

Učitelj: Roberto Cimador

 

  1. Gloria Divjak, 8. razred

TOŠ-SEI “Bernardo Parentin” Poreč – Parenzo, Poreč

Učitelj: Roberto Cimador

 

  1. Noemi Knapič, 5. razred

TOŠ-SEI “Bernardo Parentin” Poreč – Parenzo, Poreč

Učitelj: Roberto Cimador

 

  1. Karla Halić, 6. razred

OŠ Žitnjak, Zagreb

Učitelj: Ante Vlašić

 

  1. Nives Omerčević, 7. razred

OŠ Žitnjak, Zagreb

Učitelj: Ante Vlašić

 

  1. Mate Sablić, 6. razred

OŠ “Stjepan Radić” Tijarica, Tijarica

Učiteljica: Nataša Polak

 

  1. Gabrijela Maleš, 8. razred

OŠ “Sunja”, Sunja

Učiteljica: Silvana Vodnica – Filičić

 

  1. Dominik Govorčinović, 8. razred

OŠ “Sunja”, Sunja

Učiteljica: Silvana Vodnica – Filičić

 

  1. Ana Vojtkuf, 7. razred

OŠ Bogoslav Šulek, Slavonski Brod

Učiteljica: Nada Džimbeg

 

  1. Petar Opačak, 5. razred

OŠ Bogoslav Šulek, Slavonski Brod

Učiteljica: Nada Džimbeg

 

  1. Gabriel Vukovarac, 6. razred

OŠ Bogoslav Šulek, Slavonski Brod

Učiteljica: Nada Džimbeg

 

  1. Bruno Jugović, 6. razred

OŠ Ivo Kozarčanin, Hrvatska Dubica

Učiteljica: Natalija Mijaljević

 

  1. Mia Pintar, 4. razred

OŠ Ivana Gorana Kovačića, Duga Resa

Učiteljica: Ivana Fudrić

 

  1. Alen Skakić, 5. razred

OŠ Perušić, Perušić

Učiteljica: Antonija Kreković

 

  1. Daniel Borojević, 7. razred

OŠ Viktorovac, Sisak

Učiteljica: Irina Đurić

 

  1. Mia Golić, 6. razred

OŠ Viktorovac, Sisak

Učiteljica: Irina Đurić

 

  1. Miroslava Miličević, 5. razred

OŠ Viktorovac, Sisak

Učiteljica: Irina Đurić

 

  1. Patrik Vacka, 3. razred

ČOŠ Jana Amosa Komenskog, Daruvar

Učiteljica: Svjetluška Prokopić

 

  1. Matea Ptičar, 7. razred

OŠ Zvonimira Franka, Kutina

Učiteljica: Zvjezdana Mihalke

 

  1. Dijana Skočić, 8. razred

OŠ Zvonimira Franka, Kutina

Učiteljica: Zvjezdana Mihalke

 

  1. Maja Pahel, 5. razred

OŠ Zvonimira Franka, Kutina

Učiteljica: Zvjezdana Mihalke

 

  1. Katarina Čović, 8. razred

OŠ Zvonimira Franka, Kutina

Učiteljica: Zvjezdana Mihalke

 

  1. Lucija Kostelac, 7. razred

OŠ Zvonimira Franka, Kutina

Učiteljica: Zvjezdana Mihalke

 

  1. Antonio Kolobara, 4. razred

OŠ Zvonimira Franka, Kutina

Učiteljica: Vesna Košak

 

  1. Gabriela Buljan, 8. razred

OŠ Bartola Kašića, Zagreb

Učiteljica: Renata Geber

 

  1. Latica Kukovačec, 3. razred

OŠ Augusta Cesarca, Krapina

Učiteljica: Tihana Smrekar

 

  1. Karla Poslončec, 3. razred

OŠ Augusta Cesarca, Krapina

Učiteljica: Tihana Smrekar

 

  1. Jovana Zorić, 7. razred

OŠ Gvozd, Gvozd

Učiteljica: Mirjana Vidović

 

  1. Paula Jovičić, 6. razred

OŠ Gvozd, Gvozd

Učiteljica: Mirjana Vidović

 

  1. Marko Šeda, 7. razred

OŠ Dr. Franjo Tuđman, Šarengrad

Učiteljica: Kristina Hrubik Karačić

 

  1. Josipa Justina Jurić, 6. razred

OŠ Dr. Franjo Tuđman, Šarengrad

Učiteljica: Kristina Hrubik Karačić

 

  1. Lana Špičak, 8. razred

OŠ Dragutina Tadijanovića Petrinja, Petrinja

Učiteljica: Kristina Roksa

 

  1. Nika Vujasić, 8. razred

OŠ Dragutina Tadijanovića Petrinja, Petrinja

Učiteljica: Kristina Roksa

 

  1. Monika Marinović, 8. razred

OŠ Dragutina Tadijanovića Petrinja, Petrinja

Učiteljica: Kristina Roksa

 

  1. Dora Beg, 7. razred

OŠ Oroslavje, Oroslavje

Učiteljica: Petra Svečnjak

 

  1. Larisa Breber, 3. razred

OŠ Oroslavje, Oroslavje

Učiteljica: Petra Svečnjak

 

  1. Marin Ljubić, 3. razred

OŠ Oroslavje, Oroslavje

Učiteljica: Petra Svečnjak

 

  1. Valeria Drempetić, 3. razred

OŠ Oroslavje, Oroslavje

Učiteljica: Petra Svečnjak

 

  1. Stella Novosel, 3. razred

OŠ Oroslavje, Oroslavje

Učiteljica: Petra Svečnjak

 

  1. Gabriel Kraljić, 3. razred

OŠ Oroslavje, Oroslavje

Učiteljica: Ankica Šuk

 

  1. Eva Crnek, 3. razred

OŠ Oroslavje, Oroslavje

Učiteljica: Ankica Šuk

 

  1. Aleksandra Vujkalija, 7. razred

OŠ Jabukovac, Petrinja

Učiteljica: Natalija Mijaljević

 

  1. Arijana Marković, 7. razred

OŠ Jabukovac, Petrinja

Učiteljica: Natalija Mijaljević

 

  1. Anela Šenkiš, 5. razred

OŠ Novi Marof, Novi Marof

Učiteljica: Ivana Gabričević

 

  1. Martina Likarević, 7. razred

OŠ “Vladimir Nazor”, Topusko

Učiteljica: Natalija Mijaljević

 

  1. Lanamaria Carrara, 7. razred

T.O.Š. Novigrad/Cittanova

Učiteljica: Leonida Bernetič Zelenko

 

  1. Nola Tkalčević, 6. razred

OŠ Dobriše Cesarića, Zagreb

Učiteljica: Danica Bobinac

 

  1. Hana Bešić, 5. razred

OŠ Dobriše Cesarića, Zagreb

Učiteljica: Danica Bobinac

 

  1. Tea Pajić, 7. razred

OŠ “ Mladost”, Osijek

Učitelj: Roko Idžojtić

 

  1. Svea Jelić, 7. razred

OŠ “ Mladost”, Osijek

Učitelj: Roko Idžojtić

 

  1. Ana Karapetrić, 5. razred

OŠ “ Mladost”, Osijek

Učitelj: Roko Idžojtić

 

  1. Ana Košutić, 7. razred

OŠ Josipovac, Osijek

Učiteljica: Vedrana Belanović Gibičar

 

  1. Luka Miloš, 6. razred

OŠ Mladost Jakšić, Požega

Učiteljica: Sanja Mišić

 

  1. Maja Kožić, 8. razred

OŠ Sesvetska Sopnica, Sesvete

Učiteljica: Gabrijela Dominović

 

  1. Iva Lončar, 7. razred

OŠ Sesvetska Sopnica, Sesvete

Učiteljica: Gabrijela Dominović

 

  1. Vedran Borovnjak, 4. razred

OŠ Stjepana Kefelje, Kutina

Učiteljica: Ljiljana Košak

 

  1. Miro Gusić, 7. razred

OŠ Kralja Zvonimira, Seget Donji

Učiteljica: Tomislava Kunkić

 

  1. Lorena Ivošević, 7. razred

OŠ Turnić, Rijeka

Učiteljica: Maja Vodanović

 

  1. Leonarda Vidan, 4. razred

OŠ Ante Starčevića Dicmo, Dicno

Učiteljica: Gordana Rogulj

 

  1. Nathaniel Matulin, 4. razred

OŠ Donja Dubrava, PŠ Donji Vidovec, Donji Vidovec

Učiteljica: Monika Vagaj

 

  1. Marko Bošnjak, 5. razred

OŠ Višnjevac, Višnjevac

Učiteljica: Silvija Vukašinović

 

  1. Roko Arambašić, 5. razred

OŠ Višnjevac, Višnjevac

Učiteljica: Silvija Vukašinović

 

  1. Nikola Ignac, 6. razred

OŠ Kuršanec, Čakovec

Učiteljica: Ida Domišljanović

 

  1. Jurica Horvat, 6. razred

OŠ Kuršanec, Čakovec

Učiteljica: Ida Domišljanović

 

  1. Mia Mazalović, 6. razred

OŠ Zapruđe, Zagreb

Učiteljica: Sonja Fabijančić

 

  1. Nela Ninić, 6. razred

OŠ Zapruđe, Zagreb

Učiteljica: Sonja Fabijančić

 

  1. Sathya Rađa, 6. razred

OŠ Davorina Trstenjaka, Hrvatska Kostajnica

Učiteljica: Silvana Vodnica – Filičić

 

  1. Petar Čatić, 6. razred

OŠ Davorina Trstenjaka, Hrvatska Kostajnica

Učiteljica: Silvana Vodnica – Filičić

 

  1. Bruno Dragić, 3, razred

OŠ Rovišće, Rovišće

Učiteljica: Melita Pek

 

  1. Antonio Gegić, 3. razred

OŠ Rovišće, Rovišće

Učiteljica: Melita Pek

 

  1. Marina Prekrat, 5. razred

OŠ Jabukovac – Zagreb, Zagreb

Učiteljica: Marcela Filipi

 

  1. Erin Lukač, 4. razred

OŠ Ljubešćica, Ljubešćica

Učiteljica: Božica Šantek

 

  1. Ognjen Uničević, 5. razred

OŠ Dr. Vinka Žganca, Zagreb

Učiteljica: Josipa Pentić

 

  1. Leon Mlinar, 5. razred

OŠ Dr. Vinka Žganca, Zagreb

Učiteljica: Josipa Pentić

 

  1. Ivan Kolić, 4. razred

Katolička OŠ “Josip Pavušić”, Rijeka

Učiteljica: Sandra Vagaja

 

  1. Eva Huljaj, 8. razred

OŠ Kantrida, Rijeka

Učiteljica: Silvana Konjevoda

 

  1. Luka Valjak, 8. razred

OŠ Sesvetska Sela, Zagreb

Učiteljica: Zrinka Jurić Avmedoski

 

  1. Mirna Orešković, 7. razred

OŠ Mate Lovraka, Vladislavci

Učitelj: Dubravko Milinković

 

  1. Luka Grabar, 8. razred

OŠ F. Serta, Bednja, PŠ J. Jedvaj Vrbno, Vrbno

Učitelj: Danko Merin

 

211.Valentina Mohenjski, 8. razred

OŠ F. Serta, Bednja, PŠ J. Jedvaj Vrbno, Vrbno

Učitelj: Danko Merin

 

  1. Areta Pihler, 5. razred

OŠ Antuna Mihanovića, Osijek

Učitelj: Roko Idžojtić

 

  1. Marko Marinković, 5. razred

OŠ Antuna Mihanovića, Osijek

Učitelj: Roko Idžojtić

 

  1. Maks Grdinić, 6. razred

OŠ Remete, Zagreb

Učiteljica: Vesna Bašljan Martinjak

 

  1. Danijel Vitković, 6. razred

OŠ Remete, Zagreb

Učiteljica: Vesna Bašljan Martinjak

 

  1. Stella Babič, 4. razred

OŠ Vladimira Nazora, Crikvenica

Učiteljica: Maja Lončarić

 

  1. Josipa Novak, 6. razred

OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića Senj, Senj

Učiteljica: Milena Cerović – Miklić

 

  1. Mara Bajrović, 5. razred

OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića Senj, PŠ Sveti Juraj, Senj

Učiteljica: Milena Cerović – Miklić

 

  1. Marin Baturina, 5. razred

OŠ Mate Lovraka – Županja, Županja

Učiteljica: Klara Matić – Benčik

 

  1. Nives Salkanović, 7. razred

OŠ Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi

Učiteljica: Dubravka Kolčić Drlje

 

  1. Dora Rebeka Gamoš, 7. razred

OŠ Bilje, Bilje

Učiteljica: Dubravka Kolčić Drlje

 

  1. Jakov Kuzmanović, 7. razred

OŠ Bilje, Bilje

Učiteljica: Dubravka Kolčić Drlje

 

  1. Domagoj Krupa, 6. razred

OŠ “A. G. Matoš” Tovarnik, Tovarnik

Učiteljica: Snježana Denić

 

  1. Laura Karlović, 6. razred

OŠ Mate Lovraka Zagreb, Zagreb

Učiteljica: Bernadica Mažar

 

  1. Karla Rodić, 6. razred

OŠ Mate Lovraka Zagreb, Zagreb

Učiteljica: Bernadica Mažar

 

  1. Antonia Obrovac, 4. razred

OŠ Koprivnički Ivanec, Kunovec

Učiteljica: Sanja Figač

 

  1. Josipa Bobošević, 7. razred

OŠ “Dr. Stjepan Ilijašević” Oriovac, PŠ Slavonski Kobaš, Oriovac

Učiteljica: Alena Martinović Mileusnić

 

  1. Erika Koprivnjak, 6. razred

OŠ Janka Leskovara, Pregrada

Učiteljica: Darija Fotak

 

  1. Karlo Kuzma, 5. razred

OŠ “Srdoči” Rijeka, Rijeka

Učiteljica: Ivana Dužević

 

  1. Klara Ćosić, 6 razred

OŠ Mate Lovraka Kutina, Kutina

Učiteljica: Lidija Veliki – Vukas

 

  1. Matija Cicnjak, 3. razred

OŠ Marija Bistrica, Marija Bistrica

Učiteljica: Mira Pehar

 

  1. Neva Novak, 3. razred

OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica, Mala Subotica

Učiteljica: Ljiljana Rinkovec

 

  1. Zara Prebeg, 6. razred

OŠ “Vladimir Nazor” Virovitica, Virovitica

Učiteljica: Vedrana Torbaji

 

  1. Sebastijan Šelendić, 7. razred

OŠ Konjščina, Konjščina

Učiteljica: Mirela Duktaj

 

  1. Margareta Nemčić, 7. razred

OŠ Konjščina, Konjščina

Učiteljica: Mirela Duktaj

 

  1. Petra Jurić, 5. razred

OŠ Julija Benešića, Ilok

Učiteljica: Kristina Hrubik Karačić

 

  1. Sonja Koza, 6. razred

OŠ Julija Benešića, Ilok

Učiteljica: Kristina Hrubik Karačić

 

  1. Antonia Groznica, 5. razred

OŠ Julija Benešića, Ilok

Učiteljica: Kristina Hrubik Karačić

 

  1. Franka Poslek, 7. razred

OŠ Antuna Mihanovića, Klanjec

Učiteljica: Marjeta Đurđek

 

  1. Klara Rigo, 6. razred

OŠ Dore Pejačević Našice, Našice

Učiteljica: Sanja Portnar

 

  1. Marina Tušek, 8. razred

OŠ Dore Pejačević Našice, Našice

Učiteljica: Sanja Portnar

 

  1. Ema Bišćan, 6. razred

OŠ Ljublanica, Zagreb

Učiteljica: Irena Topić

 

  1. Mia Hodak, 7. razred

OŠ “Vjekoslav Klaić”, Garčin

Učiteljica: Josipa Čelinković

 

  1. Dominik Kraljiček, 4. razred

OŠ Mare Švel – Gamiršek, Vrbanja

Učiteljica: Katica Vareševac

 

  1. Ante Čečura, 4. razred

OŠ Mare Švel – Gamiršek, Vrbanja

Učiteljica: Katica Vareševac

 

  1. Lana Moguš, 4. razred

OŠ “Skakavac”, Skakavac

Učiteljica: Marijana Vuković

 

  1. Saskia Deak, 6. razred

OŠ – SE “Rivarela” Novigrad – Cittanova, Novigrad

Učitelj: Roberto Cimador

 

  1. René Flego, 6. razred

OŠ – SE “Rivarela” Novigrad – Cittanova, Novigrad

Učitelj: Roberto Cimador

 

  1. Sanela Đurić, 8. razred

OŠ Bobota, Bobota

Učiteljica: Snježana Denić

 

  1. Lana Farago, 5. razred

OŠ Tordinci, Tordinci

Učiteljica: Marija Škrobo Arambašić

 

  1. Danijel Jožić, 5. razred

OŠ Tordinci, Tordinci

Učiteljica: Marija Škrobo Arambašić

 

  1. Hana Mišković, 6. razred

OŠ “Nikola Tesla” Rijeka, Rijeka

Učitelj: Igor Malnar

 

  1. Brigita Smoković, 6. razred

OŠ “Nikola Tesla” Rijeka, Rijeka

Učitelj: Igor Malnar

 

  1. Vito Dušić, 4. razred

OŠ Vladimira Nazora Pazin, PŠ Cerovlje

Učiteljica: Đulijana Brečević

 

  1. Matija Škot, 5. razred

OŠ Frana Krste Frankopana

Učiteljica: Vesna Pokas

 

  1. Leon Deneš, 5. razred

OŠ Frana Krste Frankopana

Učiteljica: Vesna Pokas

 

  1. Maja Kolaković, 5. razred

OŠ Frana Krste Frankopana

Učiteljica: Vesna Pokas

 

  1. Leona Majić, 5. razred

OŠ Frana Krste Frankopana

Učiteljica: Vesna Pokas

 

  1. Anđela Justrić, 7. razred

OŠ Frana Krste Frankopana

Učiteljica: Vesna Pokas

 

  1. Sanela Jovanović, 5. razred

OŠ Frana Krste Frankopana

Učiteljica: Vesna Pokas

 

  1. Anđela Sabljak, 6. razred

OŠ Frana Krste Frankopana

Učiteljica: Vesna Pokas

 

  1. Anamarija Briševac, 8. razred

OŠ Frana Krste Frankopana

Učiteljica: Vesna Pokas

 

  1. Antonija Musa, 5. razred

OŠ Frana Krste Frankopana

Učiteljica: Vesna Pokas

 

  1. Luka Maletić, 5. razred

OŠ Frana Krste Frankopana

Učiteljica: Vesna Pokas

 

  1. Lorena Turčić, 4. razred

OŠ Šćitarjevo, Velika Gorica

Učiteljica: Vanja Korica

 

  1. Paola Eri, 4. razred

OŠ Šćitarjevo, Velika Gorica

Učiteljica: Vanja Korica

 

  1. Leonarda Princip, 4.razred

OŠ Šćitarjevo, Velika Gorica

Učiteljica: Nataša Bilbija Torbica

 

  1. Lara Krajnović, 5. razred

OŠ Frana Krste Frankopana, Osijek

Učiteljica: Sandra Marijanović

 

  1. Petra Vidaković, 5. razred

OŠ Frana Krste Frankopana, Osijek

Učiteljica: Sandra Marijanović

 

  1. Lana Fajić, 8. razred

OŠ Hodošan, Hodošan

Učitelj: Nenad Kipke

 

  1. Marko Gežić, 6. razred

OŠ “Kardinal Alojzije Stepinac” Krašić, Krašić

Učiteljica: Martina Štengl Šoić

 

  1. Lukas Hrastić, 4. razred

OŠ Vladimira Nazora Pazin, PŠ Trviž, Pazin

Učiteljica: Jasminka Milovan

 

  1. Lucija Pauletić, 4. razred

OŠ Vladimira Nazora Pazin, PŠ Trviž, Pazin

Učiteljica: Jasminka Milovan

 

  1. Niky Brajković, 4. razred

OŠ Vladimira Nazora Pazin, PŠ Trviž, Pazin

Učiteljica: Jasminka Milovan

 

  1. Karlo Vujić, 5. razred

OŠ Petra Preradovića Zadar, Zadar

Učiteljica: Patricija Pulig

 

  1. Leonardo Kucelj, 5. razred

OŠ Mače, Mače

Učiteljica: Ljiljana Cvetko

 

  1. Ema Marušić, 5. razred

OŠ Bedekovčina, Bedekovčina

Učiteljica: Ljiljana Cvetko

 

  1. Mihaela Borbaš, 6. razred

OŠ Miroslava Krleže Čepin, Čepin

Učitelj: Andrej Tomić

 

  1. Karlo Erhardt, 7. razred

OŠ Vladimira Becića Osijek, Osijek

Učiteljica: Vedrana Belanović Gibičar

 

  1. Karlo Krstić, 8. razred

OŠ Vladimira Becića Osijek, Osijek

Učiteljica: Vedrana Belanović Gibičar

 

  1. Ruta Maria Velešanov, 7. razred

OŠ Vladimira Becića Osijek, Osijek

Učiteljica: Vedrana Belanović Gibičar

 

  1. Mia Vujčić, 7. razred

OŠ Ivana Filipovića, Zagreb

Učiteljica: Maja Nikolić

 

  1. Dora Poljak, 5. razred

OŠ Ivana Filipovića, Zagreb

Učiteljica: Maja Nikolić

 

  1. Juraj Pavković, 5. razred

OŠ Ivana Filipovića, Zagreb

Učiteljica: Maja Nikolić

 

  1. Klara Bede, 7. razred

OŠ Banija, Karlovac

Učiteljica: Petra Juraić Pavlačić

 

  1. Bernard Barić, 7. razred

OŠ Banija, Karlovac

Učiteljica: Petra Juraić Pavlačić

 

  1. Nola Miletić, 3. razred

OŠ Ivana Batelića Raša, Raša

Učiteljica: Sonja Škalamera Novak

 

  1. Jan Šprajc, 4. razred

OŠ Bogumila Tonija, Samobor

Učiteljica: Irena Dražić

 

  1. Lucija Zmijanović, 8. razred

OŠ Fausta Vrančića, Šibenik

Učiteljica: Žana Mudronja

 

  1. Lucija Lončarić, 7. razred

OŠ Petra Preradoviča Pitomača, Pitomača

Učiteljica: Vedrana Filipović Marinić

 

  1. Lana Vučić, 4. razred

OŠ Turanj, Turanj

Učiteljica: Dubravka Kralj

 

  1. Robert Radinović, 4. razred

OŠ Turanj, Turanj

Učiteljica: Arijana Mikšić

 

  1. Marija Jukić, 6. razred

OŠ Kistanje, Kistanje

Učiteljica: Ana – Marija Trevižan Vujčić

 

  1. Sara Dujić, 4. razred

PŠ Cerovac Vukmanički, Cerovac Vukmanički

Učiteljica: Ana Prepolec Padežanin

 

  1. Izabela Jožić, 6. razred

OŠ Svibovec, Svibovec

Učiteljica: Sandra Pokos

 

  1. Lucija Sopić, 6. razred

OŠ Svibovec, Svibovec

Učiteljica: Sandra Pokos

 

  1. Dora Brleković, 6. razred

OŠ Svibovec, Svibovec

Učiteljica: Sandra Pokos

 

  1. Marija Helena Hodić, 8. razred

OŠ Dr. Vinka Žganca, Vratišinec

Učitelj: Nenad Kipke

 

  1. Karlo Kovačec, 3. razred

OŠ Gornje Jesenje, Gornje Jesenje

Učiteljica: Anita Sviličić

 

  1. Lea Kovačić, 3. razred

OŠ Gornje Jesenje, Gornje Jesenje

Učiteljica: Anita Sviličić

 

  1. Josip Parić, 7. razred

OŠ Starigrad, Starigrad Paklenica

Učitelj: Dino Sorać

 

  1. Jure Roso, 7. razred

OŠ Trpanj, Trpanj

Učiteljica: Mladenka Hazdovac

 

  1. Dominik Guštin, 4. razred

OŠ Slava Raškaj Ozalj, PŠ Podbrežje, Podbrežje

Učiteljica: Marija Šoštarić

 

  1. Roko Turković, 4. razred

OŠ Slava Raškaj Ozalj, PŠ Podbrežje, Podbrežje

Učiteljica: Marija Šoštarić

 

  1. Fran Huđin, 7. razred

OŠ Novo Čiče, Novo Čiče

Učiteljica: Marija Jurjević Pintar

 

  1. Kristijan Hojić, 6. razred

OŠ Zlatar Bistrica, Zlatar Bistrica

Učitelj: Alen Matijašević

 

  1. Florijan Pavlek, 6. razred

OŠ Zlatar Bistrica, Zlatar Bistrica

Učitelj: Alen Matijašević

 

  1. Milijana Štula, 7. razred

OŠ Trpinja, Trpinja

Učitelj: Slavko Čučković

 

  1. Doris Jurina, 6. razred

OŠ Krk, Krk

Učiteljica: Andrea Stančić

 

  1. Lana Karatur, 3. razred

OŠ Eugena Kvaternika, Velika Gorica

Učiteljica: Divna Topolnjak

 

  1. Klara Stilinović Tušek, 7. razred

OŠ “Jelenja- Dražice”, Dražice

Učiteljica: Marina Mataija

 

  1. Lidija Davidović, 5. razred

OŠ “Vladimir Nazor”, Đakovo

Učiteljica: Katarina Kuric

 

  1. Lucija Injić, 3. razred

OŠ Brod Moravice, Brod Moravice

Učiteljica: Dijana Arbanas

 

  1. Ivano Injić, 3. razred

OŠ Brod Moravice, Brod Moravice

Učiteljica: Dijana Arbanas

 

  1. Sara Horvat, 5. razred

OŠ Suhopolje, Suhopolje

Učiteljica: Andreja Glazer

 

  1. Petra Kolembus, 4. razred

OŠ Dore Pejačević Našice, Našice

Učiteljica: Marina Mihalj

 

  1. Sara Lulić, 4. razred

OŠ “Gripe” – Split, Split

Učiteljica: Mirjana Mikulandra

 

  1. Sara Zagorec, 4. razred

OŠ Grabrik, Karlovac

Učiteljica: Marina Felić

 

  1. Andro Perak, 3. razred

OŠ Grabrik, Karlovac

Učiteljica: Maja Cindrić

 

  1. Klara Bohaček, 5. razred
  2. OŠ Bjelovar, Bjelovar

Učiteljica: Lorena Buršić – Lukić

 

  1. Domagoj Derifaj, 7. razred
  2. OŠ Bjelovar, Bjelovar

Učiteljica: Lorena Buršić – Lukić

 

  1. Karlo Lenkić, 8. razred

OŠ Smiljevac, Zadar

Učiteljica: Biljana Jelenković

 

  1. Oliver Čutura, 7. razred

OŠ Tar – Vabriga, Tar

Učiteljica Marina Dželalija Jakominić

 

  1. Sara Klarić, 8. razred

OŠ “Ivan Benković”, Dugo Selo

Učiteljica: Martina Gracin

 

  1. Dorian Ceci, 8. razred

OŠ “Ivan Benković”, Dugo Selo

Učiteljica: Martina Gracin

 

  1. Marija Marić, 8. razred

OŠ “Ivan Benković”, Dugo Selo

Učiteljica: Martina Gracin

 

  1. Juraj Panić, 5. razred

OŠ Ivana Mažuranića, Zagreb

Učiteljica: Sanja Jakovljević Rogić

 

  1. Adrian Rebelić, 5. razred

OŠ Ivana Mažuranića, Zagreb

Učiteljica: Sanja Jakovljević Rogić

 

  1. Laura Pužin, 7. razred

OŠ Ivana Mažuranića, Zagreb

Učiteljica: Sanja Jakovljević Rogić

 

  1. Bruno Kralj, 3. razred
  2. OŠ Varaždin, Varaždin

Učiteljica: Željka Mihalj

 

  1. Jura Horvat. 3. razred
  2. OŠ Varaždin, Varaždin

Učiteljica: Željka Mihalj

 

  1. Filip Kuternik, 5. razred

OŠ Đure Deželića Ivanić – Grad, Ivanić – Grad

Učiteljica: Petra Pavlić

 

  1. Matej Pekčec, 6. razred

OŠ Đure Deželića Ivanić – Grad, Ivanić – Grad

Učiteljica: Petra Pavlić

 

  1. Simona Orlić, 5. razred

OŠ Đure Deželića Ivanić – Grad, Ivanić – Grad

Učiteljica: Petra Pavlić

 

  1. Iskra Nojić, 6. razred

OŠ Matije Gupca (IB- međunarodna škola na engleskom jeziku), Zagreb

Učiteljica: Ivana Devernay Cimić

 

  1. Leon Crnojević, 5. razred

OŠ Ante Kovačića, Marija Gorica

Učiteljica: Martina Prebila

 

  1. Milana Stankovića, 6. razred

OŠ Dragutina Tadijanovića Vukovar, Vukovar

Učiteljica: Drenka Mayer

 

  1. Nika Brodarić, 3. razred

OŠ Donji Kraljevec, Donji Kraljevec

Učiteljica: Gabrijela Binder

 

  1. Lovro Tota, 8. razred

OŠ Donji Kraljevec, Donji Kraljevec

Učiteljica: Gabrijela Binder

 

  1. Nika Vugrin, 5. razred

OŠ “Pavao Belas”, Brdovec

Učitelj: Darko Škoda

 

  1. Nika Sušić, 6. razred

OŠ “Pavao Belas”, Brdovec

Učitelj: Darko Škoda

 

  1. Antonija Jegić, 4. razred

OŠ Kajzerica, Zagreb

Učiteljica: Jasna Kutrovac

 

  1. Laura Kovačić, 4. razred

OŠ Kajzerica, Zagreb

Učiteljica: Jasna Kutrovac

 

  1. Lovro Budimir, 4. razred

OŠ Kajzerica, Zagreb

Učiteljica: Jasna Kutrovac

 

  1. Katja Premuš, 8. razred

OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, Šenkovec

Učitelj: Josip Mihalković

 

  1. Teo Kranjec, 3. razred

OŠ “Petar Zrinski” Šenkovec, PŠ Mačkovec, Čakovec

Učiteljica: Ivana Horvat

 

  1. Leonardo Veček, 6. razred

OŠ Ive Andrića, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Luka Pavičić, 6. razred

OŠ Ive Andrića, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Noah Podnar, 6. razred

OŠ Ive Andrića, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Ivo Begović, 6. razred

OŠ Ive Andrića, Zagreb

Učiteljica: Lahorka Rožić

 

  1. Luka Mrvičin, 8. razred

OŠ Marije Jurić Zagorke, Zagreb

Učiteljica: Mirjana Sever

 

  1. Luka Lučić, 8. razred

OŠ Marije Jurić Zagorke, Zagreb

Učiteljica: Mirjana Sever

 

  1. Venera Antica, 4. razred

OŠ “Braća Glumac” Lastovo, Lastovo

Učiteljica: Majda Ivelja

 

  1. Mirjam Marušnjik, 4. razred

OŠ Zrinskih Nuštar, Nuštar

Učiteljica: Sanja Lovrić

 

  1. Ana Živaković, 4. razred

OŠ Zrinskih Nuštar, Nuštar

Učiteljica: Sanja Lovrić

 

  1. Lana Rapić, 4. razred

OŠ Zrinskih Nuštar, Nuštar

Učiteljica: Sanja Lovrić

 

  1. Sven Lukavečki, 6. razred

OŠ Tužno, Tužno

Učiteljica: Jadranka Kučar

 

  1. Ivan Puček, 6. razred

OŠ Tužno, Tužno

Učiteljica: Jadranka Kučar

 

  1. Petra Švogor, 6. razred

OŠ Tužno, Tužno

Učiteljica: Jadranka Kučar

 

  1. Ilija Kefelja, 6. razred

OŠ Tužno, Tužno

Učiteljica: Jadranka Kučar

 

  1. Luka Lisnić, 6. razred

OŠ Kralja Zvonimira – Solin, Solin

Učiteljica: Ivana Hrgović

 

  1. Ines Grbeša, 6. razred

OŠ Kralja Zvonimira – Solin, Solin

Učiteljica: Ivana Hrgović

 

  1. Klara Šantak, 4. razred

OŠ “Davorin Trstenjak” Čađavica, PŠ Sopje, Čađavica

Učiteljica: Suzana Jelić

 

  1. Mare Zrno Agoli, 5. razred

OŠ Antuna Gustava Matoša, Zagreb

Učiteljica: Ivana Mikulić

 

  1. Marijeta Čandrlić, 7. razred

OŠ Kraveljica, Kraljevica

Učiteljica: Elizabeta Prelovac

 

  1. Matea Jurović, 6. razred

OŠ Kraveljica, Kraljevica

Učiteljica: Elizabeta Prelovac

 

  1. Nikolas Krevatin, 5. razred

OŠ Jurja Dobrile, Rovinj

Učiteljica: Arijana Dobrila Barbaro

 

  1. Zara Horaček, 4. razred
  2. OŠ Bjelovar, Bjelovar

Učiteljica: Željka Halupecki Polašek

 

  1. Lovro Vučinić, 4. razred
  2. OŠ Bjelovar, Bjelovar

Učiteljica: Željka Halupecki Polašek

 

  1. Oliver Halusek, 4. razred
  2. OŠ Bjelovar, Bjelovar

Učiteljica: Željka Halupecki Polašek

 

  1. Nika Horvatić, 7. razred

OŠ Draškovec, Prelog

Učiteljica: Gabrijela Binder

 

  1. Tara Matjačić, 8. razred

OŠ Draškovec, Prelog

Učiteljica: Gabrijela Binder

 

  1. Elizabeta Ivaci, 8. razred

OŠ Draškovec, Prelog

Učiteljica: Gabrijela Binder

 

  1. Nika Drušković, 5. razred

TOŠ “Edmondo De Amicis” Buje, Buje

Učiteljica: Leonida Bernetič Zelenko

 

  1. Lana Šokćević, 7. razred

OŠ “Vladimir Nazor” Komletinci, Komletinci

Učitelj: Ivan Miletić

 

  1. Lucija Elez, 6. razred

OŠ Josipa Lovretića, Otok

Učitelj: Ivan Miletić

 

  1. Tea Galović, 8. razred

OŠ Vladimira Nazora, Zagreb

Učiteljica: Maja Nikolić

 

  1. Miranda Savić, 5. razred

OŠ Vladimira Nazora, Zagreb

Učiteljica: Maja Nikolić

 

  1. Ema Karla Frajlić, 8. razred

OŠ Matka Laginje, Zagreb

Učitelj: Zoran Kakša

 

  1. Dora Srdarev, 6. razred

OŠ Antuna Augustinčića, Zaprešić

Učiteljica: Petra Orbanić

 

  1. Lana Vitko, 6. razred

OŠ Antuna Augustinčića, Zaprešić

Učiteljica: Petra Orbanić

 

  1. Ilija Marošević

Centar za rehabilitaciju Komarevo, Komarevo

Učiteljica: Marijana Petrović Mikulić

 

  1. Natan Sužnjević

Centar za rehabilitaciju Komarevo, Komarevo

Učiteljica: Marijana Petrović Mikulić

 

  1. Dubravka Demonja

Centar za rehabilitaciju Komarevo, Komarevo

Učiteljica: Marijana Petrović Mikulić

 

  1. Irma Miličević, 6. razred

OŠ Veliko Trojstvo, Veliko Trojstvo

Učiteljica: Iva Rođak

 

  1. Iva Kružić, 8. razred

OŠ Dubovac, Karlovac

Učiteljica: Aleksandra Škrtić

 

  1. Katja Fućak, 6. razred

OŠ Čavle, Čavle

Učiteljica: Monika Kukučevio

 

  1. Ivor Fisanski, 3. razred

OŠ Marina Držića, Zagreb

Učiteljica: Zrinka Budimir

 

  1. Petra Vrbanek, 3. razred

OŠ Marina Držića, Zagreb

Učiteljica: Zrinka Budimir

 

  1. Noa Markuš, 3. razred

OŠ Marina Držića, Zagreb

Učiteljica: Zrinka Budimir

 

  1. Tadej Golubič, 3. razred

OŠ Marina Držića, Zagreb

Učiteljica: Zrinka Budimir

 

  1. Gita Hihić, 3. razred

OŠ Marina Držića, Zagreb

Učiteljica: Zrinka Budimir

 

  1. Noa Džaferović, 3. razred

OŠ Marina Držića, Zagreb

Učiteljica: Zrinka Budimir

 

  1. Nicole Pavičić, 3. razred

OŠ Marina Držića, Zagreb

Učiteljica: Zrinka Budimir

 

  1. Sanja Baričević, 7. razred

OŠ “Rikard Katalinić Jeretov”, Opatija

Učiteljica: Suzana Ravaršan

 

  1. Ante Amižić, 7. razred

OŠ Mitnica, Vukovar

Učiteljica: Mia Marušić

 

  1. , 5. razred

OŠ kralja Tomislava, Našice

Učitelj: Josip Kanis

 

  1. Domagoj Sabljak, 5. razred

OŠ kralja Tomislava, Našice

Učitelj: Josip Kanis

 

  1. Mia Letinić, 8. razred

OŠ Nikole Tesle, Mirkovci

Učiteljica: Marija Škrobo Arambašić

 

  1. Mila Matijević, 8. razred

OŠ Nikole Tesle, Mirkovci

Učiteljica: Marija Škrobo Arambašić

 

  1. Mihaela Subašić, 5. razred

OŠ Nikole Tesle, Mirkovci

Učiteljica: Marija Škrobo Arambašić

 

  1. Marko Čorić, 5. razred

OŠ Voltino, Zagreb

Učiteljica: Neda Golubić

 

  1. Maja Belošević, 7. razred

OŠ Voltino, Zagreb

Učiteljica: Neda Golubić

 

  1. Dora Berač, 6. razred

OŠ Voltino, Zagreb

Učiteljica: Nedjeljka Golubić

 

  1. Aurora Rabak, 6. razred

OŠ Marije i Line, Umag

Učiteljica Danica Srdelić

 

  1. Ivana Pavlović, 4. razred

OŠ Hvar, Hvar

Učiteljica: Katica Borak

 

  1. Anna Tudor, 3. razred

OŠ Hvar, Hvar

Učiteljica: Katica Borak

 

  1. Krunoslava Kušenić, 8. razred

OŠ Svete Ane u Osijeku, Osijek

Učiteljica: Nevenka Mudri Mušanić

 

  1. Lorena Jelošek, 8. razred

OŠ Svete Ane u Osijeku, Osijek

Učiteljica: Nevenka Mudri Mušanić

 

  1. Tena Janjić, 6. razred

OŠ “dr. Andrija Mohorovičić” Matulji, Matulji

Učiteljica: Koraljka Boršić Sanković

 

  1. Marijan Gazdić

COO “Ivan Štark”, Osijek

Učiteljica: Ivana Boda

 

  1. Maja Ugarković, 3. razred

OŠ Trnovitički Popovac

Učitelj: Mustafa Bećirspahić

 

  1. Mate Stanić, 3. razred

OŠ Vladimira Gortana, Žminj

Učiteljica: Gordana Otočan

 

  1. Kristijan Babok, 4. razred

OŠ Visoko, Visoko

Učiteljica: Đurđica Ožegović

 

  1. Rea Šekrst, 8. razred

OŠ Vukovina, Vukovina

Učiteljica: Božica Rebić

 

  1. Luka Ravnić, 5. razred

OŠ Vladimira Nazora Pazin, PŠ Lupoglav, Lupoglav

Učiteljica: Višnja Levak

 

  1. Nikolina Marinović, 7. razred

OŠ Mate Lovraka Petrinja, Petrinja

Učiteljica: Ivana Švragulja

 

  1. Adrian Kobijak, 5. razred

OŠ Kneževo, Osijek

Učiteljica: Dina Lukić

 

  1. Patrik Štainer, 6. razred

OŠ Popovac, Osijek

Učiteljica: Dina Lukić

 

OŠ “Antun Mihanović” Nova Kapela

Učiteljica: Ivona Samardžić

 

Pin It on Pinterest

Share This